منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 6 نکته برای گنجاندن LGBTQ+ خارج از ماه افتخار

6 نکته برای گنجاندن LGBTQ+ خارج از ماه افتخار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
6 نکته برای گنجاندن LGBTQ+ خارج از ماه افتخار

ماه غرور ممکن است به پایان برسد، اما این بدان معنا نیست که حمایت شرکت ها از جامعه LGBTQ+ الزامی است! راهپیمایی در رژه‌های غرور، تغییر لوگوی رنگین کمان و حمایت از رویدادها تنها راه دسترسی به جامعه LGBTQ+ نیست – در اینجا ۶ پیشنهاد برای راه‌هایی برای حمایت از جامعه LGBTQ+ در تمام طول سال وجود دارد:

1: اجاره شامل

6 نکته برای گنجاندن LGBTQ+ خارج از ماه افتخاراستخدام روشی کاملاً قابل مشاهده برای حمایت از جامعه LGBTQ+ است و با این امتیاز اضافه می‌شود که شرکت‌هایی که دارای نیروی کار در سطوح ارشد متنوع‌تر هستند، احتمالاً نسبت به شرکت‌هایی که استخدام غیر فراگیر دارند، سودهای بالاتر از حد متوسط ​​دارند.

با وجود قوانینی که تبعیض بر اساس گرایش جنسی یا تغییر جنسیت را غیرقانونی می‌داند، تبعیض شغلی موضوعی است که هنوز با جامعه LGBTQ+ مواجه است. استون وال دریافت که 18 درصد از افراد LGBTQ+ در سال گذشته هنگام تلاش برای یافتن کار در بریتانیا، تبعیض را تجربه کردند. این کشمکش‌ها حتی بیشتر از همتایان غیر ترنس LGBQ+ خود بر افراد ترنس تأثیر می‌گذارد، با یک نظرسنجی در سال 2018 نشان می‌دهد که از هر 3 کارفرمای بریتانیا، 1 نفر اعتراف می‌کند که «احتمال کمتری» برای استخدام یک ترنس‌جندر دارد.

روشن کردن اینکه شما از متقاضیان LGBTQ+ در موقعیت‌ها استقبال می‌کنید، نه تنها به جامعه‌ای که تبعیض استخدام را تجربه می‌کنند، کمک می‌کند، بلکه به جذب استعدادها به شرکت شما نیز کمک می‌کند. 99٪ از افراد LGBTQ+ برای شهرت و شهرت کارفرمای جدید بالقوه برای برابری هنگام جستجوی شغل جدید ارزش قائل هستند.

2: در محتوای بازاریابی خود قابل ارائه باشید

در حالی که تبلیغاتی که زوج‌های همجنس، افراد تراجنسیتی و نمادهای LGBTQ+ را نشان می‌دهند در کمپین‌های خاص ماه غرور رایج هستند، گنجاندن آن‌ها در مواد تبلیغاتی در تمام طول سال می‌تواند راهگشا باشد. گنجاندن آنها در مواد تبلیغاتی نه تنها افراد LGBTQ+ را به عنوان بخشی از جامعه عادی می کند، بلکه می تواند تأثیر مثبتی بر فروش داشته باشد، در برخی موارد تا 40 درصد افزایش می یابد!

گنجاندن افراد LGBTQ+ در مواد تبلیغاتی عمومی نیز نشان دهنده تغییرات جمعیت شناختی است، به طوری که از هر 6 بزرگسال نسل Z، 1 نفر به عنوان لزبین، دوجنسه، همجنس گرا، ترنسجندر یا دگرباش شناسایی می شوند.

3: با تأثیرگذاران و سازندگان LGBTQ+ کار کنید

6 نکته برای گنجاندن LGBTQ+ خارج از ماه افتخاراصالت یک راه کلیدی برای جلب اعتماد مصرف کنندگان LGBTQ+ به برند شما است و سپس اعتماد باعث وفاداری به برند می شود. مهم ترین راه برای معتبر ساختن محتوای تبلیغاتی خود برای جامعه LGBTQ+، گنجاندن آنها در ایجاد آن مطالب است. برای تبلیغات متعارف‌تر، ممکن است مانند استخدام افراد LGBTQ+ برای کارگردانی عکس و فیلم‌برداری یا موسیقی هنرمندان LGBTQ+ باشد.

یکی از مزایای تبلیغات اینفلوئنسر، اصالت درک شده است، و کار با اینفلوئنسرها و خلاقان LGBTQ+ خارج از ماه غرور می‌تواند ابزار قدرتمندی برای ایجاد وفاداری به برند در میان مصرف‌کنندگان LGBTQ+ باشد.

4: از کارمندان LGBTQ+ در طول سال حمایت کنید

البته، شیوه‌های استخدام فراگیر تنها می‌تواند تا جایی پیش برود که محل کار LGBTQ+ را دوستانه کند. 36٪ از کارگران LGBTQ+ آزار و اذیت یا آزار در محل کار را تجربه کرده اند، که 30٪ از کارگران ترنس بر خلاف میل خود اخراج شده اند. استرس محیط کاری خصمانه می تواند بر بهره وری کارمندان LGBTQ+ تاثیر بگذارد.

توسعه سیاست‌های شفاف «تحمل صفر» برای آزار و اذیت همجنس‌گرا هراسی/ترنس هراسی، اجرای آموزش‌های تنوع و فراگیری برای کارکنان، و ابلاغ فعالانه سیاست‌های برابری به همه کارکنان، همگی گام‌های مهمی هستند که می‌توان برای تبدیل محل کار به مکانی دوستانه LGBTQ+ انجام داد. در سازمان های بزرگ، تشویق و حمایت از ایجاد یک گروه شبکه داخلی LGBTQ+ نیز می تواند ارزشمند باشد.

وقتی صحبت از کارمندان تراجنسیتی به میان می‌آید، راه‌های دیگری نیز وجود دارد که محل کار می‌تواند از آنها پشتیبانی کند. ایجاد خط مشی برای حمایت از کارمندان تراجنسیتی – حتی اگر شرکت ها در زمان ایجاد کارمندان تراجنسیتی خارجی نداشته باشند – که شامل اطلاعاتی در مورد کد لباس، حریم خصوصی و استفاده از امکانات (مانند توالت و رختکن) باشد، می تواند به تسهیل ترنسجندر بزرگ کمک کند. گنجاندن در محل کار همچنین، اگر بیمه درمانی خصوصی به عنوان مزیت به کارمندان ارائه می شود، در نظر بگیرید که آیا این بیمه نامه شامل پوشش مراقبت های بهداشتی تایید کننده جنسیت می شود یا خیر.

در حالی که خوب است کارکنان LGBTQ+ در تصمیم‌گیری‌های سیاستی که بر آن‌ها تأثیر می‌گذارد مشارکت داشته باشند، نباید انتظار داشته باشید که کارکنان LGBTQ+ بار مضاعف نقش خود و آموزش همکاران خود را بر عهده بگیرند. این نه تنها توانایی این کارمندان را برای انجام وظایف نقش واقعی خود کاهش می دهد و بهره وری را کاهش می دهد، بلکه می تواند منجر به گفتگوهایی شود که ممکن است برای این کارگران ناراحت کننده یا خصمانه باشد.

در عوض، به دنبال منابع سازمان های تخصصی باشید و آگاه باشید که برخی از کارکنان LGBTQ+ ممکن است مایل به مشارکت در سیاست گذاری نباشند.

5: بعد از ماه پراید مطالب بازاریابی خاص LGBTQ+ ایجاد کنید

در حالی که عادی‌سازی افراد LGBTQ+ از طریق تبلیغات فراگیر مهم است – و قصد خرید بالاتری را در بین جنسیت‌ها و قومیت‌ها ایجاد می‌کند – تلاش برای دستیابی به مخاطبان LGBTQ+ خارج از ماه غرور به نشان دادن ارزش شما برای مخاطبان و مشتریان LGBTQ+ کمک می‌کند و به ایجاد وفاداری به برند کمک می‌کند.

به عنوان مثال، در اواسط دهه 1990، سوبارو یک کمپین تبلیغاتی را به طور خاص با هدف لزبین ها اجرا کرد. این کمپین که در مجلات زنان لزبین و دوجنسه آن زمان چاپ می شد و حاوی اشاراتی به فرهنگ پاپ لزبین/بی جنسی کنونی بود، آنقدر مؤثر بود که امروزه هم لزبین ها و سوبارو در ارتباط هستند!

6: از قدرت خود به عنوان یک شرکت برای دفاع از حقوق LGBTQ+ و حمایت از خیریه های LGBTQ+ استفاده کنید

6 نکته برای گنجاندن LGBTQ+ خارج از ماه افتخارشرکت ها اغلب از هر فرد دیگری قدرت بیشتری دارند و می توان از آن قدرت برای حمایت از حقوق LGBTQ+ استفاده کرد. در برخی موارد این ممکن است به صورت کمک مالی و/یا جمع آوری کمک مالی برای یک موسسه خیریه LGBTQ+ مانند Stonewall، MindOut، akt یا The Trevor Project باشد.

در حالی که خیریه ها یکی از واضح ترین راه ها برای حمایت مالی از اهداف LGBTQ+ هستند، آنها تنها راه نیستند. به عنوان مثال، Jägermeister از کمپین “Save the Night” خود برای حمایت از بارهای لزبین استفاده می کند.

بسته به اندازه شرکت شما، لابی کردن برای قوانین فراگیر LGBTQ+ نیز ممکن است امکان پذیر باشد. برای مثال، غول فناوری اپل، که تیم کوک، مدیر عامل آن آشکارا همجنس‌گرا است، در حال حاضر برای مخالفت با لوایحی که همجنس‌گرایان و تراجنسیتی‌ها را در ایالت‌هایی مانند آیووا، تگزاس و فلوریدا هدف قرار می‌دهند، لابی می‌کند.

حتی اگر منابع لازم برای لابی کردن را نداشته باشید، باز هم این قدرت را دارید که انتخاب کنید پول شرکتتان کجا برود. امتناع از همکاری با تامین کنندگان یا فروشندگان همجنسگرا هراسی یا ترنس هراسی می تواند روشن کند که کسب و کار شما از تعصب پشتیبانی نمی کند و همجنس گرا هراسی و ترنس هراسی در اکوسیستم های تجاری امروزی غیرقابل قبول هستند.

با آژانس شریک ما با صدای بلند کار کنید تا مخاطبان دگرباشان جنسی را به طور واقعی درگیر کنید