منو سایت

5 ایده بسیار آسان TikTok برای ویروسی شدن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 ایده بسیار آسان TikTok برای ویروسی شدن

در tiktok ویروسی شوید

اگر می‌خواهید به‌عنوان سازنده دوره رشد کنید، ویروسی شدن در TikTok یکی از عوامل کلیدی است. پس از مدتی در TikTok، متوجه شدم که اگر می‌خواهم ایده‌های تجاری‌ام را با سایر کارآفرینان زن به اشتراک بگذارم، باید ویروسی شوم. با این حال، از دیدگاه کسب و کار، هدف نهایی همیشه ویروسی نیست… با مشتری هدف شما ارتباط برقرار می کند، دعوت به اقدام شما را در ویدیوهای شما شامل می شود و جریان درآمدی ایجاد می کند.

از آنجایی که عاشق همه چیزهای عالی هستم، ایده‌های TikTok را پیدا کردم که می‌تواند به سازندگان دوره کمک کند تا ویروسی شوند، فالوورهای زیادی به دست آورند و شروع به کسب درآمد در TikTok کنند.

بنابراین در اینجا پنج ایده آسان TikTok برای ویروسی شدن، لایک و فالوورها وجود دارد:

1. از ترندها و هشتگ ها استفاده کنید.

من هرگز بدون افزودن هشتگ پرطرفدار ویدیویی نمی‌سازم، زیرا می‌دانم که مردم از روندها پیروی می‌کنند. مردم مشتاق اطلاعات هستند. یکی از راه های یافتن آن در TikTok از طریق هشتگ است.

بنابراین اطمینان می‌دهم که ویدیوها یا پست‌های من در حین ارائه محتوایم، موضوع فعلی را برجسته می‌کنند. می دانید آخرین کاری که هر کسی باید انجام دهد نادیده گرفتن الگوریتم Tiktok است که به روند و هشتگ کمک می کند. بنابراین مراقب سیگنال‌های پرطرفدار مانند مواردی که من به‌طور مکرر به اشتراک می‌گذارم و هشتگ‌ها را در نظر داشته باشید و آن‌ها را متناسب با جایگاه خود تنظیم کنید. روندها توجه بیشتری را به نمایه شما جلب می کنند و ترافیک شما را افزایش می دهند. اگر می خواهید در TikTok درآمد کسب کنید، این نیز مهم است.

2. با نصیحت و ایده سخاوتمند باشید.

یکی از چیزهایی که در مورد خودم یاد گرفتم، رضایتی است که از به اشتراک گذاشتن نکات با سایر سازندگان دوره کسب کردم. این اشتیاق من را برای کمک به کارآفرینان زن بیشتر در هر کاری که برای من در کسب و کارم مفید است شکل داد. میدونی چیکار کرد؟ هزاران فالوور، لایک و اشتراک‌گذاری به همراه داشت و ارزش دادن به مردم احساس خوبی داشت. اگر من را در Tiktok دنبال کنید، می‌توانید تأیید کنید که من دائماً نکاتی را به اشتراک می‌گذارم که برای سازندگان دوره مفید است.

برای شما، با به اشتراک گذاشتن آنچه برای شما مفید بوده است شروع کنید زیرا باید به نظرات بازدیدکنندگان پاسخ دهید. بنابراین، برای ایجاد تعامل بیشتر باید آگاه و متقاعد باشید. علاوه بر به اشتراک گذاشتن نکات، من همیشه یک فراخوان برای اقدام جسورانه و به دنبال آن پست‌های مکرر ایجاد می‌کنم، زیرا بازدیدکنندگان دوست دارند برای پیگیری مجدد بررسی کنند.

راهنمای نصب رایگان تبلیغات Tiktok

دانلود کنید: راهنمای تنظیم تبلیغات TikTok. با نحوه ایجاد سریع ۱۶ تبلیغ TikTok در کمترین زمان ممکن آشنا شوید. اینجا را فشار دهید

3. حیوان خانگی خود را معرفی کنید.

هیچ چیز مانند دیدن یک گربه بامزه یا حیوان خانگی دیگر در مقابل شما خلق و خوی را بهبود نمی بخشد. دل را گرم می کند و بازدیدهای بیشتری را به پروفایل شما جذب می کند. این به این دلیل است که مردم عاشق تماشای حیوانات خانگی در حال انجام کارهای حیوان خانگی هستند.

بنابراین اگر صاحب یک حیوان خانگی هستید و هنوز با دوست پشمالوی خود ویدیویی ندارید، باید همین الان آن را امتحان کنید! اگر حیوان خانگی ندارید، ویدیوهای دوتایی حیوانات خانگی نیز شایان ستایش هستند. ترفند من این است که نکاتی سریع درباره یک شی تصادفی یا چیزی خاص برای حیوان خانگی روی صفحه به اشتراک بگذارم.

4. یک ویدیو رقص بسازید.

ویدیوهای رقص هرگز در Tiktok و شما ممکن است یک رقصنده عالی نباشید، اما حرکت های لاغر به شما کمک می کند. این روندی است که سازندگان محتوا آن را کشف کرده اند و اغلب از آن استفاده می کنند، به خصوص اگر رقصندگان ماهری باشند. علاوه بر این، مردم از تماشای حرکات رقص زیبا لذت می برند و احتمالاً سازندگانی را دنبال می کنند که از رقص برای انتقال پیام و کسب سرگرمی و ارزش استفاده می کنند.

هر زمان که مجبور به ارسال اکشن هک می شوم، با حرکات بدن بی ضرر شروع می کنم زیرا عمل باعث جذب عمل می شود. وقتی در ویدیوی خود نشان می دهید، افرادی خواهید داشت که دوست دارند نظر بگذارند و به اشتراک بگذارند، و این الگوریتم فالوورهای بیشتری را جذب می کند.

از سوی دیگر، اگر نمی توانید برقصید، از ویژگی دوئت استفاده کنید و به هر ایده ای که به اشتراک می گذارید، تم رقصی اضافه کنید. چه چیز دیگری؟ اگر از موسیقی و رقص به روز استفاده کنید بهتر می شود.

5. به چالش ها بپیوندید

رسانه‌های اجتماعی کانون چالش‌های مختلف هستند و همانطور که یک روند هستند، همیشه تعامل و فالوور را به خود جذب می‌کنند. از چالش های Silhouette گرفته تا چالش های سطلی و موارد دیگر، مردم دوست دارند آنها را امتحان کنند. وقتی چالش ها شامل محتوای ارزشمند باشد، حتی بهتر می شود.

بنابراین، اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید طرح‌های تجاری خود را در یک ویدیوی TikTok قرار دهید، ویژگی Duet را امتحان کنید. به این ترتیب من آن را در محتوای خود ادغام می کنم. من می دانم که ویدیوهای کوتاه و شیرین در Tiktok جذاب هستند، اما اگر با ایده های تجاری خود چالشی را ارائه می کنید، می توانید ویدیوهای طولانی تر بسازید. وقتی که حاوی هک‌های ارزشمند باشد، مردم تماشا می‌کنند، لایک می‌کنند و به اشتراک می‌گذارند و اشتراک‌گذاری بینندگان و دنبال‌کنندگان بیشتری را به همراه دارد.

ویروسی شدن در TikTok بسیار آسان است، به خصوص اگر ابزار مناسبی داشته باشید. با این حال، وقت آن رسیده است که به تجارت بپردازید و فراموش نکنید که یک ویدیوی «متشکرم» برای قدردانی از همه دنبال کنندگان جدید خود بسازید.

5 ایده بسیار آسان TikTok برای ویروسی شدن