منو سایت

چگونه مشتریان را با AR درگیر کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه مشتریان را با AR درگیر کنیم

با توجه به اینکه انتظار می رود متاورس تا سال 2030 ارزشی بالغ بر 5 تریلیون دلار تولید کند، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا در این مرز جدید تعامل با مشتری حرکت کنید. کسب‌وکارهایی که زودتر حرکت می‌کنند، از تقاضای فزاینده استفاده می‌کنند و مشتریان را جذب می‌کنند و وفاداری آن‌ها را به دست می‌آورند، به‌جای اینکه پس از تثبیت‌تر شدن، به‌خاطر عقب‌نشینی‌شان ادامه دهند. طیف جدید خدمات ما را بررسی کنید:

راه حل های خلاقانه و استراتژیک AR و VR

چگونه کسب و کار شما می تواند از AR استفاده کند؟

واقعیت مجازی و واقعیت افزوده – که در مجموع به آن واقعیت افزوده (XR) گفته می شود – راه های جدیدی برای ارتباط فناوری با محیط اطراف ما هستند. کسب‌وکارها در حال حاضر مزایای کاوش در این فناوری را مشاهده کرده‌اند و بسیاری از آنها شروع به استفاده از آن در عملیات خود کرده‌اند. ما فقط در مورد سازمان های بزرگ صحبت نمی کنیم. XR را می توان خرید و توسط شرکت هایی در هر اندازه ای برای پیشبرد کسب و کار خود استفاده کرد.

مزایای فناوری XR عبارتند از:

  • زمان اقامت بازدیدکنندگان را افزایش دهید
  • ریزش مشتری را به دلیل شک در مورد مناسب بودن محصولات خود کاهش دهید
  • یک قالب تعاملی برای آموزش بازدیدکنندگان ارائه دهید
  • تجربه خرید آنلاین خود را بهبود بخشید
  • (به طور دلپذیر) مشتریان قدیمی را غافلگیر کنید
  • مشتریان جدید را جذب کنید – به ویژه آنهایی که اولین پذیرندگان هستند
  • به مشتریان نشان دهید که در خط مقدم بازار خود هستید

امروزه چه نوع کسب و کارهایی از واقعیت افزوده استفاده می کنند؟

AR ابزار قدرتمندی است که می‌تواند به روش‌های مختلفی مانند آموزش کارکنان، فروش محصولات یا ارائه تجربه کاربری جذاب‌تر استفاده شود. ممکن است AR را در زمینه‌های مختلفی از جمله خرده‌فروشی، مهمان‌نوازی، آموزش و هنر استفاده کنید. امکانات کسب و کار برای متمایز شدن از رقبا بی پایان است!

بیایید به چند نمونه از نحوه استفاده مشاغل از واقعیت افزوده نگاه کنیم:

بهداشت و ایمنی: شرکت خدمات حرفه ای، KPMG از AR برای آموزش کارکنان در مورد رویه های بهداشت و ایمنی دفتر استفاده می کند. برنامه‌های AR برای راهنمایی کارکنان در مواقع اضطراری و ارائه اطلاعات کلی در مورد رفاه کارکنان در حین حرکت در محل برنامه‌ریزی شده‌اند.

برنامه سلامت و ایمنی KPMG AR

خرده فروشی مبلمان: چه بخواهید به صورت آنلاین یا در فروشگاه خرید کنید، برنامه IKEA مزایایی را به کاربران خود ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد با استفاده از واقعیت افزوده محصولات خود را در اتاق خود مشاهده کنند. کاربران می توانند هر چیزی را از کاتالوگ فروشگاه انتخاب کنند و ببینند که در خانه آنها چگونه به نظر می رسد.

برنامه IKEA place AR

تحصیلات: دانشجویان پزشکی می توانند از فناوری هولولنز مایکروسافت برای یادگیری در مورد بدن انسان از طریق واقعیت ترکیبی استفاده کنند. دانش‌آموزان و پزشکان می‌توانند از طریق جریان خون راه بروند، جداسازی کنند، بزرگ‌نمایی کنند و حتی داخل اعضای بدن انسان راه بروند.

AR پزشکی هولولنز مایکروسافت

آرایش و زیبایی: اپلیکیشنی را در نظر بگیرید که مانند فیلتر اسنپ چت کار می کند، اما به کاربران اجازه می دهد محصولات زیبایی را امتحان کنند. برنامه آرایشی لورآل که در Maybelline.com ارائه شده است، چهره کاربر را شناسایی می کند و سپس به صورت مجازی نشان می دهد که با سایه یا رنگ خاصی از یک محصول خاص چگونه به نظر می رسد.

اپلیکیشن آرایش لورآل Maybelline AR

گردشگری: هر دو AR و VR توسط هیئت‌های گردشگری، ارائه‌دهندگان هتل‌ها و سایت‌های گردشگری برای بهبود تجربه سفر با ویژگی‌هایی مانند تورهای هتل مجازی، تورهای واقعیت افزوده و نقاط اطلاعاتی XR که توسط نزدیکی یا کدهای QR در مکان‌هایی مانند موزه‌ها ایجاد می‌شوند، استفاده شده‌اند.

برنامه راهنمای گردشگری CityGuyd AR

تن پوش: این فناوری از واقعیت افزوده برای قرار دادن کفش ها روی پای کاربران استفاده می کند. این به کاربران اجازه می‌دهد تا ببینند کفش‌ها دقیقاً چه شکلی روی آن‌ها ظاهر می‌شوند. به این ترتیب، می توانید پیش نمایش اندازه، برش و تناسب هر لباس را قبل از پرداخت، مشاهده کنید.

کفش آمازون را امتحان کنید

فناوری جدید اغلب راه حلی برای برندهایی است که به دنبال ارتقاء بازاریابی خود به سطح بعدی یا متمایز شدن از رقبا هستند. شناسایی نقاط درد مشتری می‌تواند برندها را برای ایجاد تجربیات قانع‌کننده‌ای راهنمایی کند که مشتریان را درگیر کند و این مشکلات را حل کند و در عین حال باعث می‌شود آنها احساس کنند که بخشی از عمل هستند و محصول یا خدمات را در مرکز قرار می‌دهند.

انتخاب راه حل VR و/یا AR به اهداف کسب و کار شما و آنچه می خواهید به آن برسید بستگی دارد. هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

در AccuraCast، ما متعهد هستیم که با ارائه مشاوره استراتژیک و اجرای هدایت‌شده برای بهترین خدمات XR، به شما در رشد کسب‌وکارتان کمک کنیم تا بتوانید با سرعت سریع تحول دیجیتال همراه باشید.

خدمات AR و VR ما را کاوش کنید