منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه از روندهای TikTok برای دستیابی به مشتریان ایده آل خود استفاده کنید

چگونه از روندهای TikTok برای دستیابی به مشتریان ایده آل خود استفاده کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه از روندهای TikTok برای دستیابی به مشتریان ایده آل خود استفاده کنید

چگونه از روندهای TikTok برای دستیابی به مشتریان ایده آل خود استفاده کنید

Trending یک راه عالی برای دستیابی به مخاطبان شما در هر پلتفرم رسانه اجتماعی است. همانطور که اینستاگرام اغلب دارای روندهای ویروسی است که کاربران از آنها استفاده می کنند، TikTok نیز آنها را به وفور دارد.

اگر اغلب در TikTok هستید، متوجه خواهید شد که چه تعداد از سازندگان دائماً روندهای جدید را در Tiktok اعلام می کنند و این کار را برای تشویق شما به استفاده از آنها انجام می دهند. روندها در TikTok پایانی ندارند زیرا کاربران آنها را دوست دارند و مشتاقانه منتظر تولید محتوا در اطراف آنها هستند.

آیا می دانید چگونه از روندهای TikTok برای دستیابی به مشتری هدف خود استفاده کنید؟ بیایید به چند نکته مفید نگاه کنیم.

3 مرحله برای استفاده از Trends TikTok برای ملاقات با مخاطب ایده آل شما

1. هر روند را به دقت زیر نظر داشته باشید.

همانطور که روندها سرگرم کننده و جذاب هستند، ارتباط آنها پس از چند روز که کاربران به دنبال دیگران می گردند از بین می رود. به همین دلیل است که همیشه باید مراقب هشدارهای روند به اشتراک گذاشته شده توسط سایر کاربران باشید و به سرعت از آنها استفاده کنید.

هنگامی که یک صدا، رقص یا هر چالش جدیدی وارد پلتفرم می شود، میلیون ها کاربر به سرعت آن ها را برای مطابقت با محتوای خود بازسازی می کنند.

به عنوان مثال، این هشدار روند دارای یک صدای خوب و انتقال یکپارچه از یک نمای به نمای دیگر در TikTok است. فرض کنید به عنوان مربیان مد زن می‌توانید در این زمینه محتوا ایجاد کنید و سبک‌های مد روز مختلف مو، آرایش، لباس و غیره را، هر برندی که باشد، به نمایش بگذارید. در این حالت می توانید یک انتقال ساده از حالت بدون مشکل یا فاز تولید به حالت کامل ایجاد کنید. نکته کلیدی این است که با آن خلاق باشید تا مخاطبان شما بتوانند ارتباط برقرار کنند.

2. یک آموزش ایجاد کنید یا راهنمایی کنید.

اکنون که در رأس هر روند جدیدی هستید، یکی از راه‌های ارائه ارزش این است که به نقطه درد مخاطبان خود برسید. فرض کنید شما یک تیم محتوا دارید و از تحقیقات آنها نیازهای مخاطبان خود را می دانید. با استفاده از صدای فعلی یا انتقال، می توانید یک آموزش ویدیویی کوتاه ایجاد کنید که این نیازها را برآورده کند.

با انجام این کار، روندی را بازسازی کرده اید که دسترسی شما را افزایش می دهد و باعث ایجاد تعامل می شود. همچنین، تعامل بیشتر، الگوریتم را وادار می‌کند تا چشمان بیشتری را به صفحه شما هدایت کند.

3. ترند/هشتگ را شروع کنید.

چه کسی می گوید که نمی توانید دست خود را در ایجاد یک روند امتحان کنید؟ وقت آن است که کلاه خلاقانه خود را به سر بگذارید و ایده های مختلف انتقال یا رقص های کوچک را امتحان کنید (اگر می توانید). شما همچنین می توانید یک روند قدیمی را با ایده های جدید تغییر دهید تا با برند خود مطابقت داشته باشد. چه کسی می داند؟ سایر TikTokers ممکن است آنقدر دوست داشته باشند که آن را امتحان کنند.

آیا ایده یک هشتگ مارک دار را دوست دارید؟ می توانید یکی برای برند خود ایجاد کنید و از آن در همه ویدیوهای خود استفاده کنید. این یک راه عالی برای جلب توجه بیشتر به صفحه شما هنگام جستجوی آن هشتگ است.

بنابراین شعار اینجا این است که دائماً به دنبال روندها باشید و سعی کنید قبل از از دست دادن ارتباط از آنها سرمایه گذاری کنید.

سوال بعدی این است که چگونه می‌توانیم با این روندها و گرایش‌های نوظهور پیش از ورود به اپلیکیشن همراه باشیم؟

راهنمای نصب رایگان تبلیغات Tiktok

دانلود کنید: راهنمای تنظیم تبلیغات TikTok. با نحوه ایجاد سریع ۱۶ تبلیغ TikTok در کمترین زمان ممکن آشنا شوید. اینجا را فشار دهید

چگونه گرایش های TikTok را پیدا کنید و برای مشتریان ایده آل خود محتوا ایجاد کنید

1. از صفحه کشف خود استفاده کنید:

اولین مکان شما برای شناسایی روندها باید در صفحه کشف شما باشد. شما یک افکت، صدا/موسیقی، رقص یا هر چالش دیگری را خواهید دید که توسط بسیاری از افراد بازسازی شده است.

2. نوار جستجو هر روند برتر را نشان می دهد:

در مورد یک روند مطمئن نیستید، از نوار جستجو بخواهید که تمام پاسخ ها و ویدیوهای مربوط به برند شما را برای ایده بیاورد.

3. به کتابخانه صدا مراجعه کنید.

بیشتر گرایش‌ها به صداها/موسیقی هستند، بنابراین یک شروع خوب این است که هر گونه صداها/موسیقی پرطرفدار را در آنجا بررسی کنید.

4. گوشه خلاق Tiktok نیز نکاتی را ارائه می دهد.

اگر یک حساب تجاری دارید، می توانید تمام آخرین روندهای صدا/موسیقی را در Tiktok مشاهده کنید.

ماهیت استفاده از ترندها این است که بازدیدهای زیادی در صفحه خود داشته باشید و با تعامل، اشتراک گذاری و دانلود، مشتریان ایده آل تری پیدا کنید. بنابراین به یاد داشته باشید که در تولید محتوای ارزشمند عمدی باشید. هنگام ایجاد مجدد این روندها، به طور مداوم نیازهای مشتریان خود را برآورده کنید. ترافیک و مشتریان ایده آل شما را به ارمغان می آورد و به شما کمک می کند تجارت خود را در TikTok توسعه دهید.

چگونه از روندهای TikTok برای دستیابی به مشتریان ایده آل خود استفاده کنید