منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • زمان درخشش شما فرا رسیده است – با اعلام جوایز Adobe Experience Maker 2021

زمان درخشش شما فرا رسیده است – با اعلام جوایز Adobe Experience Maker 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
زمان درخشش شما فرا رسیده است - با اعلام جوایز Adobe Experience Maker 2021

برندگان جوایز 2020

وکیل

فاکستل در حال پخش فرهنگ جدیدی از شخصی سازی است.
Foxtel به عنوان نوآورترین و پویاترین شرکت رسانه ای تلویزیون پولی استرالیا، می دانست که باید جذابیت خود را برای مشتریان افزایش دهد و تعامل را آسان تر، شخصی تر و سازگارتر با موبایل کند. آنها یک فرصت منحصر به فرد برای افزایش بینش مشتری و شخصی سازی با فناوری Adobe Experience Cloud دیدند. آنها از Adobe Target، Analytics، Audience Manager و Experience Manager برای شروع یک رویکرد “ساخت، آزمایش، اندازه گیری” برای ابتکارات بازاریابی و تعامل با مشتری خود استفاده کردند.

سفیر

چلسی کیکو از آموزش مک‌گراو هیل به شیوه‌های پیشرفته تعامل با مشتری می‌پردازد.
چلسی کیکو مدیر عملیات بازاریابی در McGraw Hill است – یک شرکت یادگیری و علمی که تجربیات یادگیری شخصی را برای دانش‌آموزان، والدین، مربیان و متخصصان فراهم می‌کند. چلسی با استفاده از راه‌حل‌های Adobe برای درک خواسته‌های مشتریانش، استراتژی مسیریابی را تغییر داد و سرنخ‌های بازاریابی را سریع‌تر به دست نمایندگان فروش رساند. او رابطه ای با تیم فروش ایجاد کرد تا بهبود مسیریابی را ایجاد کند که هم سریعتر به مشتریان خدمت کند و هم جریان را افزایش دهد.

آنالیزور

حسابداران خبره استرالیا و نیوزلند در حال ایجاد مسیر جدیدی برای بلوغ دیجیتال هستند.
حسابداران مجاز استرالیا و نیوزلند (CAANZ) به عنوان سازمان برتر و مبتنی بر اعضا برای حسابداران در منطقه خود عمل می کند. CAANZ در میان نام تجاری خود، هفت ویژگی مختلف وب را حفظ کرد. آنها می دانستند که استفاده از آنها زیاد است، اما بازدیدکنندگان چیزی را که به دنبال آن بودند پیدا نمی کردند. CAANZ از فناوری Adobe استفاده کرد و یک فرهنگ مبتنی بر داده و خرید سازمانی ایجاد کرد تا بلوغ دیجیتالی شرکت را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

معمار

Westpac در عصر جدید بانکداری دیجیتال شخصی می شود.
Westpac به عنوان اولین بانک استرالیا و قدیمی ترین شرکت، نیاز داشت تا تجربه مشتری خود را در همه کانال ها به هم متصل کند. برای انجام این کار، Westpac ابتدا نیاز به ایجاد یکپارچگی در میان ابزارهای دیجیتال مختلف مورد استفاده در سراسر تجارت داشت. آنها به راه‌حل‌های Adobe Experience Cloud روی آوردند، که آنها را قادر می‌سازد تا در کانال‌ها و تجربه‌های متعدد به طور مؤثر کار کنند. Westpac رویکرد خود را برای شخصی سازی مجددا ابداع کرده است.

سازنده تغییر

مرکز ملی کودکان ناپدید شده و استثمار شده مخاطبان بیشتری را در اختیار دارد.
NCMEC یک شرکت خصوصی و غیرانتفاعی است که ماموریت آن کمک به یافتن کودکان گم شده، کاهش بهره کشی جنسی از کودکان و جلوگیری از تعقیب کودکان است. NCMEC احساس می‌کند که پذیرش فناوری‌هایی که نه تنها افراد با تجربه دسکتاپ را درگیر می‌کنند، بلکه تجربه‌های موبایل و تبلت را نیز درگیر می‌کنند، بسیار مهم است. با استفاده از Adobe Experience Manager، آنها سه وب سایت جدید ایجاد کردند که با پیام هایی که با آنها طنین انداز شد، مخاطبان متنوع تری را ملاقات کردند. این توانایی NCMEC را برای تعامل با مردم، ایمن نگه داشتن کودکان کشور و آوردن کودکان گمشده بیشتری به خانه تغییر داده است.

نزدیکتر

VMware فروش و بازاریابی را در همان صفحه انجام می دهد.
VMware پیشرو در مجازی سازی و راه حل های زیرساخت ابری است که 350000 مشتری سازمانی و SMB خود را قادر می سازد در عصر ابر پیشرفت کنند. آنها هنگام تعیین اینکه آیا یک سرنخ برای پیگیری توسط تیم فروش واجد شرایط است یا خیر، به یک منبع حقیقت نیاز داشتند. VMware از Marketo Engage استفاده می کند تا تیم های بازاریابی خود را قادر سازد تا برنامه های بازاریابی خود را اجرا کنند. نتیجه سیستمی است که به همه تیم‌های VMware، نه فقط بازاریابی، قدرت می‌دهد تا اهداف درآمدی را محقق کنند و به نتایج خود ادامه دهند.

ذره بین

Refinitiv در حال ایجاد یک اکوسیستم دیجیتال جدید است تا زندگی را برای مشتریان خود آسان تر کند.
Refinitiv داده‌های تجاری پیشرو در بازار و تجزیه و تحلیل مدیریت ریسک را ارائه می‌کند که میراث 160 ساله رویترز را با آخرین فناوری ترکیب می‌کند. آنها باید سفر دیجیتالی مشتری را دوباره ابداع کنند، پیشنهادات خود را هماهنگ کنند و جامعه مالی را با یک تجربه آنلاین بهتر توانمند کنند. آنها یک سیستم کتابخانه مؤلفه جدید ایجاد کردند و استفاده مجدد از محتوا و قابلیت ها را در ویژگی های آنلاین خود افزایش دادند، در حالی که Adobe Analytics یک لایه داده ثابت در سراسر اکوسیستم آنها ارائه کرد. در نهایت، آنها از Adobe Advertising Cloud برای معرفی قابلیت های تبلیغات برنامه ای استفاده کردند.

مغز متفکر

Rite Aid تمرکز جدید همه‌کانالی را در سطح مشتری شخصی‌شده به فروشگاه‌های خود می‌آورد.
Rite Aid Corporation، اگرچه یک برند شناخته شده بود، اما می دانست که نمی تواند در محیط خرده فروشی و B2C ثابت بماند. آن‌ها فرصت‌هایی را برای مدرن‌سازی به روش‌هایی دیدند که بیشتر مشتری محور باشند، خدمات بهتری ارائه کنند، دسترسی بهتری به محصولات و مارک‌های سلامتی ارائه دهند و بهترین محتوای کلاس را ارائه دهند. Adobe Experience Cloud ترکیب مناسبی از ابزارها و عملکردها را برای پیشبرد ماموریت محتوا به تجارت استراتژی خود ارائه کرد. Rite Aid با وارد کردن Adobe Experience Manager به مجموعه در سال 2020 و سایر مجموعه‌های رو به جلو، قصد دارد تجربه یکپارچه‌تر را در کل سفر مشتری به ارمغان بیاورد.

موریک

TELUS مشتریان را به تجربه پرارزش تلفن همراه خود راهنمایی می کند.
TELUS، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مخابراتی کانادا، دریافت که مشتریانی که اپلیکیشن موبایل خود را به کار می‌گیرند، احتمالاً فعالیت‌های سلف سرویس با ارزش بالایی را انجام می‌دهند و بسیار بیشتر از کاربران وب درگیر هستند. TELUS بخش‌های مشتری را با استفاده از Adobe Audience Manager برای اتصال داده‌های آنلاین و آفلاین آنها ایجاد کرد و از این بخش‌ها در Adobe Target برای ارائه بنرهای سفارشی دانلود برنامه استفاده کرد. آنها سپس از Adobe SDK5 و Adobe Campaign برای ارسال اعلان‌ها و پیام‌های هدفمند درون برنامه‌ای برای ایجاد تعامل با کاربر استفاده کردند. به دنبال فشار برای هدایت مشتریان به سمت برنامه تلفن همراه، TELUS شاهد میانگین دانلود ماهانه برنامه سه برابر سال به سال بود.

ارکستر

Rural King راحتی بیشتری را برای جوامع روستایی به ارمغان می آورد.
Rural King در سال 1960 شروع به کار کرد و طیف گسترده ای از مواد غذایی، دانه ها و سایر محصولات کشاورزی و خانگی را ارائه می دهد. آنها متوجه شدند که با مشکلات عملکرد وب سایت دست و پنجه نرم می کنند که باعث از دست دادن فروش آنلاین آنها می شد، به اعتماد مشتری آسیب می رساند و بر روابط تأمین کنندگان تأثیر می گذاشت. با استفاده از Magento Commerce، Rural King بسیاری از ردیابی سفارش، مدیریت موجودی، انجام، ردیابی و گزارش‌دهی را خودکار می‌کند. آنها روش خرید مشتریان خود را تغییر داده اند و راحتی خرید آنلاین و فروشگاهی و همچنین گزینه های ترکیبی پیکاپ آنلاین و داخل فروشگاه را با هم ترکیب کرده اند.

ترانسفورماتور

CenturyLink راهی برای استفاده بیشتر از تعاملات مشتری پیدا کرده است.
CenturyLink یک پیشرو در فناوری است که شبکه های ترکیبی، اتصال ابری و راه حل های امنیتی را برای مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهد. یکی از بزرگترین نبردهای آنها حول چندین واحد تجاری با استفاده از فناوری بود که یکپارچه نشده بود یا اضافی و کم استفاده بود. آنها سیستم‌های دیجیتال، مجموعه داده‌ها و هزینه‌های بازاریابی خود را با استفاده از Adobe Experience Cloud ادغام و بهینه کردند، در حالی که استقرار محصولات استراتژیک، کمپین‌ها و ابتکارات تجربه مشتری در محل را با استفاده از Adobe Target، Experience Manager، Analytics، Marketo Engage و داده‌های داخلی CenturyLink Lake ساده‌سازی کردند. .

مدیر آفرینش سال را تجربه کنید

Nitin Sethi از خطوط هوایی IndiGo تجربه شخصی بهتری را به همه مشتریان ارائه می دهد.
Nitin Sethi معاون دیجیتال در IndiGo، بزرگترین شرکت هواپیمایی مسافربری هند است که بر ارائه کرایه‌های پایین، ورود به موقع و ارائه یک تجربه دوستانه و آسان تمرکز دارد. برای پرداختن به سیستم‌های siled، نمایه‌های کاربر محدود و نیازهای همه‌کاناله، نیتین از رویکرد جامعی که Adobe Experience Cloud و پلتفرم آن ارائه می‌کرد خوشش آمد. او و تیمش با موفقیت تجربه کرایه با تخفیف را برای مشتریان خود راه‌اندازی کردند – صنعتی برای اولین بار برای یک شرکت هواپیمایی. و اکنون، با دید 360 درجه از مشتریان، IndiGo می‌تواند شخصی‌سازی را هدایت کند و مشتریان تکراری را بهتر درک کند.

تیم ایجاد سال را تجربه کنید

Sprint’s Hive به ایجاد تجربیات شخصی تر کمک می کند.
Sprint یک شرکت مخابراتی آمریکایی است که قبل از ادغام با T-Mobile، چهارمین شبکه تلفن همراه بزرگ بود که به 54.3 میلیون مشتری خدمات رسانی می کرد. چالش Sprint یافتن بهترین راه برای ارائه تجربیات شخصی سازی شده کاربر بود. آنها از Adobe Target برای گرفتن داده های رفتاری ناشناس استفاده کردند و سپس شروع به آزمایش برای بهبود عملکرد کردند. 22 درصد افزایش در نرخ تبدیل کلی سفارش و 14 درصد افزایش در تبدیل مشتری جدید مشاهده شد.

خالق سال تجربه

جاش مان به Comcast کمک کرد تا سیلوهای داده را برای شخصی سازی ارتباطات مشتری تجزیه کند.
جاش مان، مدیر فناوری بازاریابی در Comcast، با چالش سختی روبرو شد: داده‌های مشتری در سیستم‌ها تکه تکه شده و در سیلوهای خاص کانال گیر کرده بود. جاش و همکارانش با موفقیت کمپین Adobe را بدون وقفه در کسب و کار، از جمله انتقال داده 60 میلیون سرنخ و مشتری، پذیرفتند. Comcast اکنون سفرها و کمپین هایی را ارائه می دهد که به کل مشتری بالقوه و پایگاه مشتری بیش از 60 میلیون نفر در طول چرخه عمر مشتری می رسد.