منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تمام دلایل شرکت در Adobe Summit 2021 را کشف کنید

تمام دلایل شرکت در Adobe Summit 2021 را کشف کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تمام دلایل شرکت در Adobe Summit 2021 را کشف کنید

به عنوان بازاریاب، طبیعت ما این است که به سرعت خود را با یک محیط در حال تغییر وفق دهیم و فرآیندهای خود را در طول زمان تکامل دهیم – گاهی اوقات حتی لحظه به لحظه. و همانطور که ما نشست 2021 را در سایه یکی از غیرمنتظره ترین و چالش برانگیزترین سال های زندگی خود آغاز می کنیم، به جرات می توان گفت که ارزش کامل این کیفیت را درک کرده ایم و جامعه ما نیز همینطور است.

در تاریخ 27 تا 29 آوریل، ما مشتاقیم که تجربه ای بی نظیر از اجلاس مجازی را برای شما به ارمغان بیاوریم که شرکت در آن کاملاً رایگان است. علاوه بر ارائه‌ها و اطلاعیه‌های مدیران Adobe، شانتانو ناراین، مدیر عامل شرکت و آنیل چاکراوارتی، EVP Digital Experience، از مهمانان اصلی الهام‌بخشی مانند سرنا ویلیامز، فوق ستاره تنیس و کارآفرین، آلبرت بورلا، مدیرعامل فایزر و بسیاری دیگر می‌شنوند.

آخرین نوآوری‌ها و فناوری‌های Adobe Labs را در جریان Sneaks که توسط نویسنده، بازیگر و کارگردان برنده جایزه امی، Dan Levy میزبانی می‌شود، کشف کنید. همچنین می‌توانید مهارت‌های جدیدی را در کارگاه‌های آموزشی ما توسعه دهید و از میان نوآوری‌های ما برای بررسی عمیق‌تر آخرین روندهای CXM، از جمله محتوا، مدیریت سفر مشتری، مدیریت همکاری و سایر موضوعات کلیدی، انتخاب کنید.

ما از زمان، فکر و تلاشی که توسط جامعه شگفت انگیز مشتریان، شرکا و توسعه دهندگان ما سرمایه گذاری شده است بسیار سپاسگزاریم. اجلاس امسال گواه زنده نوآوری و تکاملی است که در واکنش به تغییرات اتفاق می افتد و نباید از دست داد – هم اکنون ثبت نام کنید و منتظر جزئیات بیشتر و اطلاعیه های بعدی باشید.

برای ثبتنام رایگان، اینجا را کلیک کنید.