منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تبلیغات ارجاعی: بازخورد مشتری به عنوان یک تبلیغ

تبلیغات ارجاعی: بازخورد مشتری به عنوان یک تبلیغ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تبلیغات ارجاعی: بازخورد مشتری به عنوان یک تبلیغ

تبلیغات ارجاعی: بازخورد مشتری به عنوان یک تبلیغ
سبک زندگی و ارتباطات شرکتی. همکاران چند نژادی در حال برقراری ارتباط ایستاده پشت میز در طول جلسه کاری در دفتر مدرن.

این روزها با بحران هزینه های زندگی در بریتانیا و چندین مکان از زمان قرنطینه با مشکل مواجه هستند، فروش سخت تر از همیشه شده است. اما چگونه می توان بدون عجله روابط با مشتری را به طور موثر ایجاد کرد؟

CRM چیست؟

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به استراتژی ای اشاره دارد که شما برای مدیریت روابط با مشتریان بالقوه و فعلی دارید. معمولاً به عنوان نرم افزار درک می شود، اما می تواند به استراتژی هایی نیز اشاره کند که تیم شما برای کار با مشتریان در نظر می گیرد. یک ابزار CRM برای ذخیره اطلاعات مشتری و کمک به تجزیه و تحلیل آنها برای تصمیم گیری در مورد نحوه برخورد با مشتریان استفاده می شود.

چرا CRM مهم است؟

CRM برای راه‌هایی که تجربه مشتری را بهبود می‌بخشد و روش‌هایی که کار دستی در پایان کسب‌وکار را کاهش می‌دهد، مهم است. شما می توانید وظایف را خودکار کنید تا به تیم خود اجازه دهید زمان بیشتری را برای تعامل با مشتریان و ایجاد این روابط صرف کنند. همچنین به شما امکان می دهد هنگام اشتراک گذاری سیستم، پیام رسانی را بین بخش ها ثابت نگه دارید و امکان سفارشی سازی تجربه کاربر را فراهم می کند.

ایجاد رابطه با مشتریان

وقتی صحبت از کار واقعی با مشتریان به میان می آید، مهم است که این ضرب المثل قدیمی را به خاطر بسپارید که «فقط احمق ها عجله می کنند» و برای ایجاد رابطه وقت بگذارید. جنیفر مارکز هشدار می‌دهد: «عجله کردن وسوسه‌انگیز است، اما می‌توانید در نهایت تجربه‌ای بد به مشتری بدهید، فروش را از دست بدهید، یا در پایان روز با محصول ضعیفی مواجه شوید که احتمال ادامه رابطه را کاهش می‌دهد». نویسنده کسب و کار در Essayroo and Big Assignments. یک رویکرد تدریجی داشته باشید، به شرکت خود زمان بدهید تا محصول خوب ارائه کند و مشتری را راضی نگه دارید و احتمال بیشتری برای حفظ رابطه داشته باشید.

چیزی را که نمی توانید انجام دهید قول ندهید

با مشتریان صادق و واقع بین باشید. اگر چیزی وجود دارد که آنها می خواهند شرکت ارائه دهد، قبل از دادن هر گونه قولی بررسی کنید که واقعاً امکان پذیر است. اغلب اوقات، بدون اینکه کسی با کسانی که واقعاً محصول را تحویل می‌دهند صحبت کند، به مشتریان وعده برنامه‌ریزی معین، محدوده مشخص یا حتی ویژگی‌های خاص داده می‌شود. صداقت شما در نهایت به شما کمک خواهد کرد زیرا بعید است که بیش از حد وعده دهید. این جایی است که رابطه ای که ایجاد کرده اید به شما کمک می کند زیرا می توانید بدون اینکه سعی کنید محصولی را بر روی مشتری فشار دهید به وضوح با مشتری صحبت کنید.

نمایه چشم انداز

قبل از اینکه تلفن را بردارید یا به ایمیل‌های خود بروید تا با مشتریان تماس بگیرید، باید کمی وقت بگذارید و درباره مشتری خود تحقیق کنید تا ببینید چه چیزی آنها را درگیر می‌کند. این کار از موقعیت‌های ناخوشایند که در آن مشتریان برای خرید یک محصول احساس فشار می‌کنند، جلوگیری می‌کند و به احتمال زیاد مشتری بسیار خوشحال‌تر و داستان موفقیت بزرگ‌تری خواهد داشت. از اطلاعات مشتری برای ایجاد نمایه ای از مشتری بالقوه خود و محک زدن تحقیقات خود استفاده کنید، این به شما امکان می دهد روابط طولانی مدت ایجاد کنید و رویکرد خود را شخصی سازی کنید.

سیستمی را انتخاب کنید که برای تیم شما کار کند

انتخاب سیستمی که برای تیم شما کار می کند واقعاً یک انتخاب دوگانه است. ابتدا، شما می خواهید یک استراتژی CRM را اتخاذ کنید که به بهترین وجه با نیازهای تیم شما مطابقت دارد. با این حال، انتخاب اصلی که باید انجام دهید این است که چه نرم افزاری می خواهید روی آن سرمایه گذاری کنید و دسته نرم افزارهای CRM که برای شما مناسب تر است. “انتخاب CRM مناسب برای شرکت شما می تواند به شما در ایجاد پروفایل های موثر، مدیریت روابط و حفظ پیام رسانی مداوم کمک کند. کتی کلاین، مدیر پروژه، نویسنده تکالیف و Boom Essays، هشدار می دهد که باید مدتی برای تحقیق در این مورد وقت بگذارید. به طور خلاصه، سه دسته عملکردی اصلی CRM وجود دارد:

  • سیستم های CRM عملیاتی – مدیریت کسب و کار روزانه با ابزارهایی مانند تطبیق سوابق مشتری. مناسب برای شرکت هایی که چرخه فروش کوتاهی دارند.
  • سیستم های CRM تحلیلی – سازماندهی و مدیریت حجم زیادی از داده های مورد استفاده برای به دست آوردن بینش در مورد تجربه مشتری. ایده آل برای شرکت هایی با رقابت شدید و چندین نقطه داده مشتری.
  • سیستم های CRM برای همکاری – اتصال ارتباطات و داده ها در بخش های شرکت، ایجاد یک تجربه مشتری یکپارچه. عالی برای شرکت هایی که نیاز به مدیریت مجموعه بزرگی از داده ها در چندین بخش دارند.

وقت بگذارید و با تیم های مربوطه درباره گزینه های موجود صحبت کنید و از خرید از بازار نترسید. اگر راه حل کمی سفارشی تر می خواهید، به دنبال شرکتی باشید که بتواند محصول خود را مطابق با نیازهای شما تنظیم کند. فراموش نکنید که بودجه و اهدافی که می خواهید به آنها برسید را در نظر داشته باشید.

به طور خلاصه، برای ایجاد رابطه واقعی با مشتریان وقت بگذارید. با بخش ها صحبت کنید تا بفهمید کدام ابزار CRM به بهترین وجه با نیازهای آنها مطابقت دارد و نحوه استفاده از آن را آموزش دهید. وقتی نوبت به مشتریان می رسد، همه را در جریان نگه دارید، اگر شرکت بزرگتری هستید، ابزارهای CRM به شما کمک می کنند. مشخصات مشتریان بالقوه را مشخص کنید و قبل از اینکه دست به کار شوید، تحقیق کنید. مهمتر از همه، به زمین قول ندهید و چیزی را تحویل ندهید، با مشتریان صادق باشید، این به شما کمک می کند تا آن رابطه اعتماد را ایجاد کنید.

تبلیغات ارجاعی: بازخورد مشتری به عنوان یک تبلیغ