منو سایت

آشنایی با هشتگ های TikTok – DigitalMarketer

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آشنایی با هشتگ های TikTok - DigitalMarketer

هشتگ tiktok keenya kelly

هشتگ های TikTok در مقایسه با اینستاگرام و فیس بوک متفاوت عمل می کنند. در TikTok، هشتگ‌ها به شما کمک می‌کنند تا توسط مخاطبان ایده‌آل خود شناسایی شوید، به شما کمک می‌کنند تا جامعه خود را پیدا کنید و می‌توانند دسترسی شما را افزایش دهند.

از آنجایی که نحوه عملکرد هشتگ ها در TikTok منحصر به فرد است، باید بدانید که الگوریتم چگونه هشتگ ها را مدیریت می کند و چگونه می توانید از آنها برای ایجاد یک تجارت در TikTok استفاده کنید.

بیایید هشتگ های TikTok را بررسی کنیم، چرا آنها مهم هستند و چگونه می توانید از آنها برای بهترین نتایج استفاده کنید.

چرا هشتگ ها در TikTok اهمیت دارند؟

مانند توییتر، اینستاگرام و سایر رسانه‌های اجتماعی، هشتگ‌ها به برندها و افراد کمک می‌کنند تا بیشتر دیده شوند. با وجود هشتگ در پست شما، آنها به طور خودکار در فیدهایی ظاهر می شوند که در آن هشتگ ها جستجو شده یا محبوب هستند.

در صورت استفاده صحیح، هشتگ ها می توانند در کمترین زمان فالوور شما را افزایش دهند و به شما کمک کنند تا سرنخ های بیشتری برای کسب و کار خود پیدا کنید. هشتگ‌ها واقعاً به برند من کمک کردند که بیشتر در fyp در TikTok ظاهر شود و با این اکتشافات بازدیدکنندگان نمایه بیشتری دارم که به دلیل برآورده کردن نیازهای آنها فالوور شدند. بنابراین، درست مانند توییتر، اینستاگرام و سایر رسانه های اجتماعی، هشتگ ها باعث افزایش دید می شوند.

با این حال، مزایای بیشتری برای این ویژگی ها وجود دارد و درک خوب از نحوه عملکرد هشتگ های Tiktok مفید خواهد بود.

مزایای هشتگ که باید بدانید

آشنایی با هشتگ های TikTok - DigitalMarketer
 1. آنها به شما کمک می کنند مخاطب خود را پیدا کنید.
آشنایی با هشتگ های TikTok - DigitalMarketer

وقتی از یک هشتگ خاص استفاده می‌کنید، TikTok به‌طور خودکار ویدیوی شما را به افرادی که در گذشته از آن هشتگ استفاده کرده‌اند یا با پست‌هایی با هشتگ تعامل داشته‌اند، نشان می‌دهد. علاوه بر این، با استفاده از یک هشتگ خاص، ترافیک مربوط به صفحه شما را هشتگ می کند. برای مثال، اگر از #naturalhair در یکی از پست‌های خود استفاده می‌کنید، TikTok آن پست را به افرادی که آن هشتگ را جستجو می‌کنند یا با آن پست می‌کنند، نشان می‌دهد. به این ترتیب به نوعی جامعه ای حول هشتگ می سازد و مخاطب مورد نظر را برای شما ارسال می کند. به همین دلیل است که باید هشتگ های خود را با دقت انتخاب کنید، زیرا نمی خواهید الگوریتم مخاطبان اشتباهی را به سمت شما نشان دهد. همانطور که قبلاً اشاره کردم، علاوه بر کمک به ظاهر شدن نام تجاری شما در نتایج جستجو، این هشتگ‌ها کمک بزرگی به تقویت نمایه و محتوای شما هستند.

 1. به شما کمک می کند رقابت خود را مطالعه کنید.

من همیشه مطالعه رقبای خود را توصیه می کنم زیرا آنها منبع الهام کسب و کار هستند. هنگامی که از یک هشتگ متمرکز بر برند استفاده می کنید، محصولات مرتبط را در فیدها خواهید دید و می توانید از آن اطلاعات برای یافتن رقبای خود استفاده کنید. با این کشف، می توانید به پروفایل آنها مراجعه کنید و ببینید چه استراتژی هایی را می توانید برای مخاطبان خود تغییر دهید.

 1. این به شما کمک می کند تا جامعه خود را پیدا کنید.

علاوه بر کشف شما، هشتگ های Tiktok به من کمک کرد تا انجمنی برای کسب و کار خود پیدا کنم. از فالوورهایی که محتوای شما را به اشتراک می گذارند، توسط طیف وسیعی از تأثیرگذاران، کاربران و افراد علاقه مند به برند یا ایده شما کشف خواهید شد.

 1. شما ایده های محتوا را پیدا خواهید کرد.

هر زمان که هشتگ های مرتبط را جستجو کنید، هشتگ هایی با عملکرد بالا پیدا خواهید کرد. این به شما بینشی در مورد محتوایی می دهد که با مخاطبان شما طنین انداز می شود، بنابراین یک برد-برد است.

نحوه استفاده از هشتگ در Tiktok

 • تحقیق برای هشتگ‌های مرتبط و با عملکرد بالا: هنگام بررسی محتوای رقبا و سایر سازندگان/مربی‌های خود مراقب باشید. هشتگ های پرطرفدار با بیشترین حجم استفاده را شناسایی کنید و از آنها استفاده کنید. در اینجا یک ابزار عالی برای یافتن هشتگ مناسب در TikTok وجود دارد.
 • هشتگ های محبوب را با هشتگ های کمتر محبوب ترکیب کنید: هشتگ های پرطرفدار بسیار رقابتی هستند که می تواند شانس شما را برای نمایش در fyp کاهش دهد. زمانی که هشتگ کمتر رقابتی را اضافه کنید، احتمالاً سریعتر پیدا خواهید شد. هشتگ هایی با 2 میلیون بازدید یا کمتر انتخاب کنید، زیرا از این طریق راحت تر کشف می شوید.
 • به تعداد هشتگ هایی که استفاده می کنید توجه کنید: توصیه می کنم از چهار هشتگ به ظاهر مرتبط استفاده کنید تا الگوریتم را اشتباه نگیرید.
 • در صدر ترندها بمانید و از جدیدترین هشتگ ها استفاده کنید: از هشتگ های فعلی استفاده کنید زیرا هیچ کس هشتگ های گذشته و فراموش شده را جستجو نمی کند.
 • هشتگ ها و چالش های خود را ایجاد کنید: از ایجاد یک هشتگ مرتبط با برند خود نترسید و حتی یک چالش را با آن شروع کنید. این می تواند چالش بزرگ دیگری برای برنامه سرگرم کننده باشد.

آیا اشتباهاتی در هشتگ وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید؟

برخی از اشتباهات هشتگ می تواند به رشد شما در TikTok آسیب برساند، بنابراین مهم است که به آنها توجه داشته باشید.

 • هرگز از هشتگ های نامربوط یا نامرتبط استفاده نکنید زیرا برای مخاطب هدف شما نمایش داده نمی شوند.
 • فقط از هشتگ های محبوب مانند آنچه قبلا ذکر کردم استفاده نکنید. ممکن است به دلیل رقابت یا استفاده بیش از حد از هشتگ رتبه بندی یا ظاهر نشوید.
 • اجتناب از روندها هرگز به نفع برند شما نیست. با روندها بخوابید و با آنها بیدار شوید. شما پیدا خواهید شد
 • هرگز قدرت هشتگ های محلی را دست کم نگیرید. در غیر این صورت، جامعه نزدیک شما حتی از وجود برند شما اطلاعی نخواهد داشت.

در پایان، درک نحوه عملکرد هشتگ ها و نحوه استفاده از آنها در TikTok یکی از راه های افزایش رشد کسب و کار شما در این پلت فرم است. با این دانش، قبل از دستیابی به اهداف بازاریابی TikTok خود، فقط یک موضوع ثبات و زمان است. هنگامی که روش صحیح استفاده از هشتگ ها را در TikTok درک کردید، می توانید محتوایی ایجاد کنید که واقعاً کارایی داشته باشد و در کمترین زمان شاهد رشد کسب و کار خوبی در TikTok خواهید بود.

آشنایی با هشتگ های TikTok - DigitalMarketer