منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • AIO چیست؟ مدل جدید محتوا و پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی را متحول کرد

AIO چیست؟ مدل جدید محتوا و پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی را متحول کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
AIO چیست؟ مدل جدید محتوا و پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی را متحول کرد

AIO چیست؟ مدل جدید محتوا و پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی را متحول کرد

در سال 1936، خالق ماشین‌های تورینگ پیش‌بینی کرد که یک ماشین روزی می‌تواند مانند یک انسان فکر کند، اگر حتی از انسان پیشی نگیرد.

سال 2023 است و ما رسما اینجا هستیم.

82 درصد از بازاریابان بر این باورند که هوش مصنوعی آینده بازاریابی خواهد بود – در واقع، بسیاری از قبل بر این باورند که هوش مصنوعی نوشتن است بهتر از یک شخص (مطالعه Capterra).

خوب، با فراتر رفتن از 100 میلیون کاربر ChatGPT در عرض تنها دو ماه…ما هستیم زنده در آینده.

هوش مصنوعی روش کار، تفکر و خلقت ما را متحول می کند.

من در ژانویه امسال به‌عنوان معاون بازاریابی به Content at Scale پیوستم و در یک حرکت جسورانه «تطبیق یا بمیر» برای حرفه محتوایی‌ام – پس از یک ماه، آنچه می‌بینم، یاد می‌گیرم و برای بازاریابان و تیم‌ها تسهیل می‌کنم، ذهنم را متحیر می‌کند. بیایید در مورد آن صحبت کنیم.

با مدل AIO، سربار محتوا و ناامیدی را 5x-25 برابر کاهش دهید

اکنون عصر سنگی است که پشت کامپیوتر خود بنشینید و یک پست سئوی 2500 کلمه ای از یک لوح خالی تهیه کنید.

به طور جدی.

AIO چیست؟ مدل جدید محتوا و پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی را متحول کرد

زمانی که می توانید محتوای سئوی طولانی مدت (2500 کلمه یا بیشتر) تولید کنید که کاملاً اصلی و به خوبی نوشته شده باشد. پنج دقیقه یا کمتر، شما هرگز نمی خواهید به عقب برگردید

به طور متوسط، من شاهد کاهش 5 تا 25 برابری هزینه های مرتبط با تولید محتوا (که شگفت انگیز است!) و 5 تا 10 برابر صرفه جویی در زمان هستم. (نویسنده تمام وقت من در Content Hacker از 7 ساعت در هر پست به یکی یک ساعت بعد از اینکه ما این مدل را تطبیق دادیم.)

در اینجا مدل AIO است که من ساختم و منعکس کننده تفاوتی است که می توانید با جایگزین کردن در تجارت و بازاریابی خود ایجاد کنید نوشتن انسان روی یک صفحه خالی با نوشتن هوش مصنوعی روی یک صفحه خالیبر اساس صدها و صدها مورد استفاده از مشتریان Content at Scale:

AIO چیست؟ مدل جدید محتوا و پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی را متحول کرد

“AIO”، بهینه سازی هوش مصنوعی، اصطلاحی است که من برای تعریف درست روش جدیدی که شاهد تولید محتوا توسط صدها بازاریاب و تیم هستیم، ابداع کردم:

  • هوش مصنوعی به عنوان نویسنده اصلی (به جای نویسنده انسانی و لوح خالی)
  • نویسنده انسان به عنوان بهینه ساز از محتوای اصلی AI

و کار می کند.

با صرفه جویی در زمان و هزینه، تغییر به هوش مصنوعی به عنوان پایه کاملاً بدون مشکل است.

فرآیند انسانی درگیر در AIO

در حالی که می بینیم که هوش مصنوعی به طور کامل قادر به نوشتن یک وبلاگ کامل 2500 کلمه ای از ابتدا با یک کلمه کلیدی و یک جمله است:

AIO چیست؟ مدل جدید محتوا و پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی را متحول کرد

ما همچنین نیاز به فرآیند بهینه سازی پیش از انتشار انسانی را بیش از هر زمان دیگری ضروری می بینیم.

بدون داستان منحصربه‌فرد شما (یا مطالعات موردی/توصیه‌های مشتری) که در تماس انسانی با اضافه کردن آمار، بررسی مجدد حقایق و کاهش کرک وجود دارد. محتوایی که با هوش مصنوعی نوشته شده است، متمایز نخواهد شد. این شما را در دریایی از محتوا متمایز نخواهد کرد. مشتریان انبوه و طرفداران وفادار را به لیست ایمیل شما جذب نمی کند. پس لمس انسان لازم است.

مال خودم قاب CRAFT در AIO، مراحلی را که نویسندگان باید بردارند تا محتوای هوش مصنوعی را پس از برداشتن آن از هوش مصنوعی و آماده‌سازی آن برای انتشار (AI به O) انسانی‌تر و شخصی‌تر انجام دهند، تعریف می‌کند:

1. درجه سانتی گرادکرک را پاک کنید

2. آربررسی، ویرایش، بهینه سازی

3. آتصاویر dd، تصاویر، رسانه ها

4. خوبقانون بازرسی

5. تیزنگ زدگی با تاریخچه شخصی، لحن، ارتباطات

گواهینامه بازاریابی محتوا

آیا می خواهید در بازاریابی محتوا گواهینامه دریافت کنید؟

از ابزارها و کانال‌ها استفاده کنید تا به طور قابل پیش‌بینی و سودآوری آگاهی، سرنخ‌ها، فروش و ارجاع‌ها را افزایش دهید – همه چیزهایی که برای تبدیل شدن به یک استاد بازاریابی دیجیتال واقعی باید بدانید. اینجا را کلیک کنید

انسان‌ها برای جنبه بهینه‌سازی و برای اعمال آن لمس انسانی در محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی مورد نیاز هستند. خود محتوا هرگز یک فرآیند کاملاً خودکار و 100٪ هوش مصنوعی نخواهد بود. اما هوش مصنوعی من میتوانم از فرآیند تولید محتوا ساعت‌ها و ساعت‌ها کار سخت صرف کنید، که در ماه‌ها و سال‌های آینده با تطبیق کامل بازاریابان، مقادیر بی‌شماری انرژی و دلار صرفه‌جویی خواهد کرد.

پیش بینی آینده محتوا و هوش مصنوعی

امسال، Capterra تقریباً 200 بازاریاب را مورد بررسی قرار داد که از هوش مصنوعی در بازاریابی خود استفاده می کردند. 82 درصد از آنها گفتند که محتوای نوشته شده با هوش مصنوعی است به همان اندازه خوب اگر نه بهتر نسبت به محتوای ساخت بشر

یکی از اولین متخصصان هوش مصنوعی مولد جهان، نینا شیک (بنیانگذار Tamang Ventures و خالق پروژه Substack “دوران هوش مصنوعی”) به Yahoo Finance Live گفت که معتقد است ChatGPT به طور کامل روش ایجاد محتوای دیجیتال را تغییر خواهد داد. تا سال 2025 نرم افزار ساخته شده با ChatGPT ما را قادر می سازد تا به 90 درصد از کل محتوای آنلاین که اکنون توسط هوش مصنوعی تولید می شود، برسیم.. او گفت: «ChatGPT واقعاً تخیل عمومی را به روشی بسیار متقاعدکننده جذب کرده است، اما فکر می‌کنم تا چند ماه دیگر ChatGPT به عنوان ابزار دیگری که توسط این شکل جدید از هوش مصنوعی که به عنوان هوش مصنوعی مولد شناخته می‌شود، دیده می‌شود.

Google Trends افزایش چشمگیری در علاقه و ترافیک پیرامون عبارت “ChatGPT” نشان می دهد:

AIO چیست؟ مدل جدید محتوا و پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی را متحول کرد

ترافیک جستجو نشان می دهد که علاقه به هوش مصنوعی در بالاترین حد خود قرار دارد. اوج قبلی در ژانویه 2012 بود:

AIO چیست؟ مدل جدید محتوا و پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی را متحول کرد

375 میلیون شغل منسوخ شده است طی ده سال آینده طی سه سال آینده پیش بینی می شود که 120 میلیون کارگر در سراسر جهان باید برای این دنیای جدید بازآموزی و بازآموزی شود.

مشاغل هوش مصنوعی جدیدتر و پردرآمدتر وارد صحنه خواهند شد، اما جای کار از دست رفته را نمی گیرند. بنابراین بدون بازآموزی و بازآموزی و یادگیری نحوه سازگاری، مردم عادی برای یافتن شغل جدید مشکل خواهند داشت.

آیا برای پیوستن به آینده آماده هستید؟

من هیجان زده هستم که ببینم هوش مصنوعی چقدر انقلابی در کارایی و بهینه سازی انسان خواهد داشت.

ما در دوران جدید هستیم.

آیا آماده پیوستن به آینده بازاریابی و یادگیری در مورد همه چیزهای هوش مصنوعی هستید؟

میدانم که هستم.

اونطرف می بینمت!

AIO چیست؟ مدل جدید محتوا و پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی را متحول کرد