منو سایت

چگونه در TikTok یک رهبر صنعت باشیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه در TikTok یک رهبر صنعت باشیم

چگونه در TikTok یک رهبر صنعت باشیم

تبدیل شدن به یک رهبر در صنعت Tiktok از بسیاری جهات به کسب و کار شما سود می رساند. در واقع، رشد بازاریابی شما از آنجا شروع می شود. به عنوان یک صاحب کسب و کار، دانستن اینکه رقبای شما در حال انجام چه کاری هستند و ارائه هزاران اطلاعات ارزشمند و کاربردی، گامی به سوی تبدیل شدن به یک مرجع در جایگاه خود و ایجاد وفاداری به برند است.

بدون شک، TikTok به یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در آمریکا تبدیل شده است و کسب‌وکارهای بیشتری کسب‌وکار خود را در اینجا مطرح می‌کنند. با این پیشرفت، باید خود را به عنوان یک رهبر صنعت قرار دهید تا مخاطبان شما بتوانند برای محتوای ارزشمند از صفحه شما بازدید کنند.

بنابراین، از آنجایی که شما قصد دارید در صنعت TikTok پیشرو شوید، بیایید آنچه را که برای دستیابی به این هدف در جایگاه خود کشف و پیاده‌سازی کرده‌ام بررسی کنیم.

نکاتی در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک رهبر در صنعت Tiktok

1. اهداف کسب و کار خود را مشخص کنید.

ساده کردن اهداف کسب و کار شما اولین قدم برای موفقیت در هر بازی بازاریابی است. بنابراین، چه برنامه‌ای برای رهبری صنعت TikTok دارید؟

  • در مورد اهداف مشخص باشید: برای مثال، من می‌خواهم با تماس با صاحبان کسب‌وکار تا حد امکان و دادن نکات عملی برای رشد در TikTok، دقیق باشم.
  • تجزیه و تحلیل و اندازه گیری نتایج: برای اطمینان از تبدیل شدن اهداف شما، می توانید یک حساب تجاری TikTok دریافت کنید که به شما امکان می دهد تجزیه و تحلیل خود را اندازه گیری کنید. می توانید ببینید که چند نفر از محتوای شما و رفتار کلی آنها بازدید کرده اند و با آنها درگیر شده اند.
  • این اهداف چقدر مناسب هستند؟ اگر اهدافی که تعیین می کنید برای کسب و کار و جایگاه شما نامناسب باشد، تبدیل نمی شوند. بنابراین برنامه ها باید برای کسب و کار شما مرتبط و قابل دستیابی باشند.
  • به طور مداوم پست کنید. اگر می خواهید به عنوان یک پیشرو در صنعت در جایگاه خود دیده شوید، باید به طور مداوم و به موقع پست کنید. برای سهولت در انجام این کار، می توانید پست ها را از قبل برنامه ریزی کنید.

2. خود را در TikTok غرق کنید.

کنار نمانید؛ وارد TikTok شوید و ببینید که سایر بازاریابان چه می‌کنند و چه کار می‌کنند. ساعت‌ها را صرف تماشای ویدیو بعد از ویدیو می‌کنم تا انواع مختلف محتوا را در جایگاه خود ببینم و همچنین تعامل مخاطب را یادداشت کنم. چگونه می توانید آنها را پیدا کنید؟ این صفحه را جستجو کنید یا جایگاه خود را در نوار جستجوی Tiktok تایپ کنید و آنها ظاهر می شوند. هر پلتفرم رسانه اجتماعی کلاس درس برای یادگیری چیزهای زیادی است. من از مربیان یا کارآفرینان دیگری خواسته ام که مشاوره رایگان در بخش نظرات پست های من بگذارند. این اطلاعات عالی است که من آن را نادیده نمی گیرم و از آن برای غنی سازی محتوای خود و ماندن در صدر بازی در صنعت استفاده می کنم.

راهنمای نصب رایگان تبلیغات Tiktok

دانلود کنید: راهنمای تنظیم تبلیغات TikTok. با نحوه ایجاد سریع ۱۶ تبلیغ TikTok در کمترین زمان ممکن آشنا شوید. اینجا را فشار دهید

3. استایل خود را تعیین کنید.

چگونه می خواهید محتوا را در TikTok منتشر کنید؟ آیا اغلب به صورت زنده پخش می‌شوید، داستان‌ها و ویدیوها را یک روز در میان پست می‌کنید؟ با دانستن آنچه رقبای شما انجام می دهند شروع کنید و سعی کنید به استراتژی خود یک مزیت منحصر به فرد بدهید. این شما را از جمعیت متمایز می کند و به مخاطبان شما کمک می کند تا شما را به عنوان یک مرجع بیشتر بشناسند.

4. در Tiktok فعال باشید.

من نمی توانم به اندازه کافی روی این بخش تاکید کنم زیرا یک رهبر در صنعت TikTok باید در پلتفرم بسیار فعال باشد. وقتی دائماً در Tiktok ظاهر می شوید، چگونه این اتفاق می افتد. با زمان‌بندی ویدیوی خود، می‌توانید ویدیو بسازید و در زمان مناسب پست کنید. TikTok دارای ویژگی های شگفت انگیز بسیاری است که ایجاد و اشتراک گذاری محتوا را آسان می کند. با این حال، میزان فعال بودن شما تعیین می کند که آیا مخاطبان شما را به عنوان یک شخصیت معتبر می بینند یا خیر.

5. میزبانی ویدیوهای زنده و وبینارها.

تعامل با مخاطبان خود یکی از راه‌های جلب اعتماد آن‌ها و کمک به شما برای تبدیل شدن به یک مرجع در جایگاه خود است. بنابراین، به طور منظم به صورت زنده بروید و به سوالات مخاطبان پاسخ دهید. این باعث افزایش اعتماد و وفاداری آن‌ها به کسب‌وکار شما می‌شود و شما را به‌عنوان یک رهبر صنعت تبدیل می‌کند.

6. پروفایل خود را بهینه کنید

مطمئن شوید که تجربه خود را در بیو خود برجسته کنید و پیوندی به پیشنهادات دیگری که دارید اضافه کنید. نمایه شما پس از جستجو در میان پروفایل های بی شماری قرار می گیرد، بنابراین مهم است که مخاطبان شما ایده روشنی از آنچه ارائه می دهید داشته باشند.

در نهایت، به‌عنوان یک رهبر صنعت، خبرنامه‌ها یا ایمیل‌های هفتگی یا دوهفته‌ای درباره ویژگی‌های آینده به نفع فالوورهای شما خواهد بود. به‌علاوه، دائماً شما را به‌عنوان یک اقتدار در جایگاه خود معرفی می‌کند. بنابراین، با آهنرباهای سربی سخاوتمندانه باشید. آنها به رشد شما کمک خواهند کرد.

چگونه در TikTok یک رهبر صنعت باشیم