منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا باید تولید محتوا را برون سپاری کنید؟

چرا باید تولید محتوا را برون سپاری کنید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چرا باید تولید محتوا را برون سپاری کنید؟

چرا باید تولید محتوا را برون سپاری کنید؟

چرا به هر حال می خواهید محتوایی که توسط کارشناسان خارجی ارائه شود؟

در اینجا فقط چند مزیت است که از برون سپاری تولید محتوا به دست می آورید:

  1. شما مقداری از بار کاری تیم داخلی خود را آزاد می کنید و به آنها اجازه می دهید بر روی بهینه سازی محتوا در مقابل تولید محتوا تمرکز کنند.
  2. شما ایده ها و مفاهیمی را به دست خواهید آورد که به تنهایی نمی توانستید به آنها دست پیدا کنید و محتوای متنوع تری را در ترکیب خود ایجاد کنید.
  3. در حالت ایده آل، به مخاطبان مشارکت کننده دسترسی خواهید داشت، که می تواند به شما کمک کند تا به سرعت نفوذ و اختیار خود را گسترش دهید. هر چه مخاطبان آنها بیشتر باشد، بهتر است!

در DigitalMarketer، جریانی از محتوای ورودی ایجاد کرده‌ایم که 20 تا 30 قطعه در ماه است. قبل از اینکه اینجا برون سپاری کنم، از همین روش برای تولید 30 تا 50 شماره در ماه برای مجلات و پلتفرم های محتوایی که در گذشته ایجاد کرده بودم استفاده می کردم.

اکنون که ایده ای دارید که چرا می خواهید برون سپاری کنید، بیایید در مورد اینکه از چه کسی باید محتوا تولید کنید صحبت کنیم.

گواهینامه بازاریابی محتوا

آیا می خواهید در بازاریابی محتوا گواهینامه دریافت کنید؟

از ابزارها و کانال‌ها استفاده کنید تا به طور قابل پیش‌بینی و سودآوری آگاهی، سرنخ‌ها، فروش و ارجاع‌ها را افزایش دهید – همه چیزهایی که برای تبدیل شدن به یک استاد بازاریابی دیجیتال واقعی باید بدانید. اینجا را کلیک کنید

همکاران خارجی خوب دارای شرایط مشابه هستند. بر اساس تجربه ما در کار با صدها متخصص، در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که آنها به طور ایده آل دارند:

  1. آنها حداقل تعداد فالوور را در یک یا چند پلتفرم مورد نظر شما دارند. آزمایش غذای سگ در این مورد معمولاً 1000 فالوور است، با این فرض که آنها بیشتر در مورد موضوعی پست می‌کنند که می‌خواهید در آن محتوا مشارکت داشته باشند.
  2. آنها یک خبرنامه فعال دارند. تولیدکنندگان محتوا معمولاً در بازاریابی ایمیلی خوب هستند. این برای برند شما فوق‌العاده است زیرا احتمال بیشتری وجود دارد که بلافاصله با محتوایی که برای شما ارسال می‌کنند درگیر شوند. باز هم به صنعت، پیشنهاد و آواتار مشتری شما بستگی دارد، اما تست غذای سگ در اینجا حداقل 500 مشترک است.
  3. آنها ترافیک را به پلتفرم های خارج از خودشان هدایت می کنند. نگاهی گذرا به فیدهای رسانه‌های اجتماعی آن‌ها به شما نشان می‌دهد که هر چند وقت یک‌بار پیوندهایی را به محتوایی که در پلتفرم‌های دیگر ارائه کرده‌اند، تبلیغ می‌کنند. چیزی که شما نمی خواهید این است که آنها اطلاعاتی را که در جای دیگری پست کرده اند برای شما ارسال کنند زیرا احتمال اینکه کار شما را تبلیغ کنند کمتر است.

چرا باید تولید محتوا را برون سپاری کنید؟