منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • نحوه برنامه ریزی ویدیوهای TikTok در دسکتاپ

نحوه برنامه ریزی ویدیوهای TikTok در دسکتاپ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه برنامه ریزی ویدیوهای TikTok در دسکتاپ

نحوه برنامه ریزی ویدیوهای TikTok در دسکتاپ

به‌عنوان یک سازنده دوره در حال رشد که در TikTok شروع به کار می‌کنید، باید به پست کردن محتوا ادامه دهید. به خاطر داشته باشید که شما در مرحله مهمی از رشد هستید و نمی توانید حتی زمانی که نمی خواهید مخاطبان خود را از محتوا محروم کنید. به همین دلیل است که من دوست دارم ویدیوهای TikTok خود را روی دسکتاپ زمان بندی کنم.

وقتی حرفه مربیگری خود را در Tiktok معرفی کردم و مخاطبان زیادی پیدا کردم، می دانستم که برای فرار از فرسودگی به کمک نیاز دارم. این باعث شد تا با تمام محتوای از پیش برنامه ریزی شده، یک برنامه زمان بندی مناسب روی دسکتاپ خود ایجاد کنم.

بنابراین، با وجود تقویم محتوا، برای من آسان‌تر بود که بدانم چه چیزی را پست کنم و از آن به بعد در ارسال محتوا برای مخاطبان در حال رشد خود ثابت قدم بودم.

من سخاوتمندانه به سایر سازندگان دوره های زن کمک می کنم، بنابراین نکات بسیار خوبی را برای زمان بندی ویدیوهای TikTok در دسک تاپ منتشر کرده ام.

در اینجا نحوه زمان‌بندی ویدیوها در Tiktok و سایر برنامه‌هایی که می‌توانید برای زمان‌بندی ویدیوی خود استفاده کنید، آمده است:

1. زمانبندی ویدئو

زمانی که Tiktok برای اولین بار آن را منتشر کرد، شروع به استفاده از Video Scheduler برای زمان بندی ویدیوهای خود کردم. باید بگویم استفاده از آن فوق العاده آسان است.

 • ابتدا برنامه خود را باز کنید و روی نماد ابر در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.
نحوه برنامه ریزی ویدیوهای TikTok در دسکتاپ
 • دستورالعمل‌ها را به صفحه ویدیوها دنبال کنید که در آن نحوه آپلود، اضافه کردن عنوان(ها)، هشتگ‌ها، ویرایش تصویر جلد، تنظیم حریم خصوصی و سایر مسائل را مشاهده خواهید کرد.
نحوه برنامه ریزی ویدیوهای TikTok در دسکتاپ
 • همچنین نحوه برنامه ریزی زمان و تاریخ هر ویدیو را خواهید دید. تاریخ‌ها و زمان‌های دلخواه خود را برای همه ویدیوها اضافه کنید و می‌توانید ادامه دهید.
نحوه برنامه ریزی ویدیوهای TikTok در دسکتاپ

لطفاً توجه داشته باشید که نمی‌توانید پس از برنامه‌ریزی ویدیوها مانند پست‌های معمولی، ویرایش‌هایی را انجام دهید، اما می‌توانید پس از انجام ویرایش‌ها در زمان‌بندی قبلی، ویدیو را دوباره آپلود کنید. پس از پخش زنده ویدیو در روز مشخص شده، Tiktok به شما اطلاع خواهد داد. همانطور که ایجاد ویدیوها در TikTok نباید دشوار باشد، زمان‌بندی آنها نیز باید آسان‌تر باشد.

علاوه بر زمان‌بندی ویدیوی Tiktok، زمان‌بندی‌های ویدیویی شخص ثالث دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

بعضی از آنها … هستند؛

2. خلبان اجتماعی

مانند زمان‌بندی Tiktok، Social Pilot به شما امکان می‌دهد ویدیوهای خود را ویرایش و آپلود کنید و از برنامه تقویم محتوای خود مطلع شوید.

 • با SocialPilot نشان می دهد که چه زمانی مخاطب با محتوای من در Tiktok و تجزیه و تحلیل هر ویدیو درگیر می شود.
 • در نهایت، با اشتراک ماهانه 30 دلار یا کمتر کار می کند.

3. لوملی

یک چیز عالی در مورد برنامه Lomly این است که امکان زمان‌بندی ویدیوی Tiktok را برای دسکتاپ و اندروید فراهم می‌کند. این یک برنامه خوب برای برنامه ریزی محتوای خود است و هرگز یک لحظه را از دست ندهید.

هنگامی که تصمیم به استفاده از این برنامه گرفتید، پس از دانلود آن، آن را با Tiktok خود همگام کنید و برای آپلود یک ویدیو و زمان بندی، دستورات را دنبال کنید. یکی از ویژگی های آن این است که هر بار که ویدیوی شما پخش می شود و زمانی که منتشر می شود، اعلان هایی دریافت خواهید کرد.

 • این اپلیکیشن همچنین ایده های تولید محتوا را بر اساس محتوای اخیر یا قبلی شما پیشنهاد می کند و مطمئنا در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.
 • Lomly با یک بسته اشتراک ماهانه 25 دلاری کار می کند.
راهنمای نصب رایگان تبلیغات Tiktok

دانلود کنید: راهنمای تنظیم تبلیغات TikTok. با نحوه ایجاد سریع ۱۶ تبلیغ TikTok در کمترین زمان ممکن آشنا شوید. اینجا را فشار دهید

3. شلوغی جمعیت

Crowdfire نیز می تواند یکی از انتخاب های شما باشد تا در برنامه ریزی به شما کمک کند. با نصب برنامه، دستورات را دنبال کنید، ویدیوهای خود را آپلود و زمان بندی کنید، آنها را ویرایش کنید و تمام اطلاعات لازم را اضافه کنید. زمان‌بندی Crowdfire با یادآوری همراه است و می‌توانید اغلب ویدیوهای خود را حتی زمانی که فراموش می‌کنید زمان‌بندی کنید.

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد هک های رقبا را پیدا کنید. با Crowdfire، می‌توانید ابزارهایی را بیابید که به شما کمک می‌کنند تا با ابزارهای تحقیق و پژوهش مخاطبان خود برای رقبای خود آشنا شوید.

 • هم یک طرح رایگان و هم پولی وجود دارد و می‌توانید حداکثر ۱۱ پست را در یک زمان در طرح پولی برنامه‌ریزی کنید.

مزایای زمان‌بندی ویدیوهای TikTok

 1. ارسال به موقع فیلم ها

به عنوان یک خالق دوره زن، یکی از چیزهایی که به برندم قول می دهم ثبات است، که برای هر کسب و کاری حیاتی است. وقتی صحبت از TikTok می شود، مخاطبان شما به دنبال ویدیوهای معمولی شما هستند که اگر به صورت دستی مدیریت شوند، می توانند خسته کننده باشند. بنابراین، به لطف ابزارهای مختلف زمان‌بندی ویدیو، می‌توانم به‌راحتی ویدیوهایم را روی دسک‌تاپ خود زمان‌بندی کرده و آن‌ها را به موقع آپلود کنم.

 1. برنامه ریز بصری کامل یک کمک مفید است.

هیچ چیز در Tiktok مانند پیش‌نمایش ویدیوهای شما و نحوه ظاهر آن‌ها هنگام پست کردن خوب به نظر نمی‌رسد. خیلی خوب است که کار خود را در حال پیشرفت می بینید و این شانس را دارید که تنظیمات را انجام دهید و فید خود را قبل از اینکه به مخاطبان خود نشان دهید مطابق میل خود تغییر دهید.

 1. می توانید بدون نگرانی چند کار انجام دهید.

هنگامی که ویدیوی بعدی شما آپلود شد و برای زمان پست منظم خود برنامه ریزی شد، می توانید بدون نگرانی با سایر مشکلات مقابله کنید. علاوه بر این، استرس ناشی از مخلوط کردن سایر فعالیت‌ها را از بین می‌برد.

 1. در نهایت، با ایده ابزارهای زمان بندی ویدیویی برای تجارت Tiktok شما، اکنون می توانید به راحتی ویدیوهای خود را بر روی دسکتاپ برنامه ریزی کنید و هرگز فرصتی برای ویروسی شدن از دست ندهید. با این حال، از این به بعد نباید گسترش کسب و کار خود را متوقف کنید، مطمئن شوید که با رشد کسب و کار مشاوره آنلاین خود بیشتر پیش می روید.

نحوه برنامه ریزی ویدیوهای TikTok در دسکتاپ