منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شش رقم در شش ماه: چگونه کسب و کار خود را سریع بسازید

شش رقم در شش ماه: چگونه کسب و کار خود را سریع بسازید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شش رقم در شش ماه: چگونه کسب و کار خود را سریع بسازید

شش رقم در شش ماه: چگونه کسب و کار خود را سریع بسازید

نام من آدریان بویزل است و چیز خاصی برای به اشتراک گذاشتن با جامعه بازاریاب دیجیتال دارم. این نکته چیزی است که قبلاً فقط روی صحنه یا دوربین به اشتراک گذاشته بودم. اما امروز قصد دارم یکی از مهم‌ترین و شخصی‌ترین نکات کلیدی را که تا به حال ارائه کرده‌ام مستند کنم: نحوه ایجاد شش رقم در شش ماه. این کاری است که من از ابتدای کارم انجام می‌دهم – و این به این دلیل است که یک برنامه عملی با مراحلی برای دنبال کردن داشتم. در اینجا من این مراحل را یکی یکی به اشتراک می‌گذارم و به شما نشان می‌دهم که چگونه می‌توانید به یک رهبر صنعت تبدیل شوید و یک انفجار برای تجارت خود ایجاد کنید.

سه گام، شش رقم، شش ماه

قبل از اینکه وارد مراحل شوم، می‌خواهم داستان نحوه برخوردم با این فرمول برنده برای درآمدزایی را به اشتراک بگذارم. در اصل، طراحی گرافیک در حین کار در بخش فروش، کار جانبی من بود. متأسفانه، در سال 2006، در میان برخی از چالش‌های زندگی‌ام، دچار فقدان شدید درآمد شدم و بیمه ماشینم را رد کردم. بعد از یک تصادف، این تصمیم برای من 30 روز آزادی تمام شد. این یکی از پایین ترین نقاط زندگی من بود، بنابراین از مربی ام راهنمایی خواستم. او به من گفت: ببین مرد، این پایان زندگی تو نیست. تو هنوز جوان هستی. شما هنوز فرصت دارید که از این وضعیت برگردید. این یک ضربه است، اما شما می توانید از آن پس بگیرید. شما فردی باهوش هستید، شما فردی با استعداد و پرشور هستید. این نباید مانع شما شود و نباید زندگی شما را خراب کند. اجازه نده که شما را عقب نگه دارد.»

بنابراین از این فرصت استفاده کردم، آن 30 روز را که در زندان گذراندم، و در واقع کل طرح تجاری خود را برای یک شرکت چاپ نوشتم. من قبلاً چاپ را به عنوان یک کار جانبی کوچک انجام می دادم، همانطور که گفتم، برای دوستان و خانواده و برای او در بارها و کلوپ های شبانه، و واقعاً می خواستم آن را جدی بگیرم و زندگی ام را تغییر دهم. می دانستم که باید کار متفاوتی انجام دهم. بالاخره من نمی خواستم برای هیچکس جز خودم کار کنم. اما من باید راهی برای انجام این کار پیدا می کردم، و اینجاست که این سه مرحله متولد شد.

شش رقم در شش ماه: چگونه کسب و کار خود را سریع بسازید

برنامه بازاریابی دیجیتال را دریافت کنید

با یک سفر ارزش مشتری که به طور استراتژیک رابطه ای با مشتریان بالقوه جدید ایجاد می کند و آنها را به مشتریان وفادار و تکراری تبدیل می کند. اینجا را فشار دهید

مرحله 1: برنامه ریزی

برنامه ریزی اولین و مهم ترین جنبه موفقیت در کسب و کار است، و جایی است که اکثر کسب و کارها قبل از شروع شکست می خورند. ایجاد یک طرح تجاری می تواند دلهره آور به نظر برسد، اما لازم نیست پیچیده باشد. موفقیت در فروش چیزی بیش از یک بازی اعداد نیست و یک طرح تجاری به سادگی قوانین بازی را تعریف می کند. شما باید بدانید چه چیزی را می فروشید، چه کسی به آن نیاز دارد و چه تعداد فروش باید انجام دهید.

برنامه من ساده بود من تجربه برند را می فروختم. این به معنای طراحی لوگو، کارت ویزیت و مواد تبلیغاتی مانند بروشور است. مخاطبان من صاحبان مشاغل کوچک محلی، با تاکید بر مالکان کلوپ های شبانه بودند. من می‌خواستم حداقل 200 دلار محصولات چاپی و خدمات طراحی را به مدت شش ماه هر روز به حداقل سه نفر بفروشم تا شش رقم بسازم. اگر می توانستم به ازای هر مشتری 2000 دلار بفروشم، فقط باید هفته ای دو فروش داشته باشم. که فضای زیادی را برای نه های زیادی بین آن بله ها ایجاد کرد.

مرحله 2: عمل کنید

خوب، به محض اینکه از زندان خارج شدم، شروع به پایبندی به این طرح تجاری کردم. اولین دفتر من یک فضای کوچک 10×8 بدون پنجره، میز و فوتون بود که روی آن می‌خوابیدم. چاپ کالیفرنیا در این سوراخ باریک در دیوار پنهان شده در پشت یک آرایشگاه متولد شد. به صدها نفر زنگ زدم

هر هفته برای دستیابی به حداقل اهداف فروش خود و این مشتریان پس از دیدن اینکه چقدر مشتاق کمک به کسب و کارهای کوچک برای ساختن برندهایشان هستم، مشتریان جدیدی را به من معرفی کردند.

یک پیشنهاد قانع کننده متناسب با مخاطب هدف خود ایجاد کنید که توضیح می دهد چگونه محصول یا خدمات شما مشکلی را برای آنها حل می کند. وقتی برای ایجاد رابطه با خود دست دراز می کنید

مشتریان بالقوه از اینکه شما برای درک مشکلات آنها وقت گذاشتید قدردانی خواهند کرد. این روابط پایه و اساس موفقیت در فروش و همچنین ایجاد تیمی است که می توانید برای پایبندی به برنامه خود روی آن حساب کنید. اقدامات گسترده ای در مورد طرح کسب و کار خود انجام دهید و تا زمانی که به جایی که می خواهید نرسیدید تسلیم نشوید.

مرحله 3: رشد کنید

در نهایت، شما باید رشد را دنبال کنید. شما باید مهارت های خود را با یادگیری تکنیک های جدید و افزودن خدمات بیشتر به کارنامه خود توسعه دهید. این افزایش مهارت ها به نوبه خود قیمت ها و درآمد شما را افزایش می دهد زیرا ارزش بیشتر و راه حل های کامل تری به مشتریان خود ارائه می دهید. این منجر به ارجاع‌های بیشتر می‌شود، که پایگاه مشتریان شما را افزایش می‌دهد و منجر به ایجاد روابط جدید برای شروع دوباره فرآیند می‌شود. من از فروش طرح های لوگو و کارت ویزیت به ایجاد برند از ابتدا رسیدم.

هنگامی که درآمد خود را افزایش دادید، می توانید تیم خود را گسترش دهید. اینها افرادی هستند که پشت شما هستند و می توانید کارهایی را که جزو علایق شما نیستند به آنها محول کنید. در ابتدا چاپ کالیفرنیا فقط من بودم. اکنون، در آژانس آدریان، دو شریک تجاری شگفت‌انگیز و تیمی از متخصصان خلاق دارم که به آژانس کمک می‌کنند تا به ارتفاعات جدیدی در فروش، روابط و اجرا برسد.

گواهینامه بازاریابی محتوا

آیا می خواهید در بازاریابی محتوا گواهینامه دریافت کنید؟

از ابزارها و کانال‌ها استفاده کنید تا به طور قابل پیش‌بینی و سودآوری آگاهی، سرنخ‌ها، فروش و ارجاع‌ها را افزایش دهید – همه چیزهایی که برای تبدیل شدن به یک استاد واقعی بازاریابی دیجیتال باید بدانید. اینجا کلیک کنید

نکات کلیدی برای ارقام شش رقمی به مدت شش ماه

این است؛ فقط برنامه ریزی کنید، اقدام کنید و با استفاده از مراحل بالا، کسب و کار خود را در شش ماه به شش رقم افزایش دهید. ساده نگه داشتن طرح کسب و کار و اجرای آن آسان تر عمل کردن بر اساس طرح خود را انجام می دهد. با ایجاد پیشنهادهای قانع کننده، رسیدن به هدف فروش خود را آسان تر می کنید، مهم نیست که قیمت محصول یا خدمات شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد. در نهایت، ارزش روابط بیشتر از تمام پول های دنیاست. آنها فروش شما را هدایت می کنند، شرکت شما را می سازند، شبکه شما را گسترش می دهند و فرصت هایی را برای شما و کسب و کار شما ایجاد می کنند. این فلسفه ها را در ذهن داشته باشید تا شاهد انفجاری در شتاب خود خواهید بود.

شش رقم در شش ماه: چگونه کسب و کار خود را سریع بسازید