منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رشد سریع رسانه های اجتماعی می خواهید؟ روی TikTok یا LinkedIn تمرکز کنید

رشد سریع رسانه های اجتماعی می خواهید؟ روی TikTok یا LinkedIn تمرکز کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رشد سریع رسانه های اجتماعی می خواهید؟ روی TikTok یا LinkedIn تمرکز کنید

رشد سریع رسانه‌های اجتماعی، که به طور کلی با تعداد فالوور و تعامل اندازه‌گیری می‌شود، از دو پلتفرم کلیدی ناشی می‌شود: لینکدین، که همچنان پلتفرم پیشرو B2B است، و TikTok، که در آن کاربران به‌طور متوسط ​​یک ساعت و نیم در روز صرف مصرف محتوا می‌کنند.

لینکدین و تیک تاک به محتوای بیشتری نیاز دارند

تنها حدود 1 درصد از 260 میلیون کاربر ماهانه لینکدین به صورت هفتگی پست ها را به اشتراک می گذارند. مردم در وب غرق محتوا نیستند و می خواهند بیشتر از آن استفاده کنند. این بدان معنا نیست که هر پستی که پست می‌کنید، ویروسی می‌شود، اما فرصت بیشتری برای افزایش مخاطبان شما وجود دارد.

وضعیت در TikTok کاملاً مشابه است. در حالی که برخی تخمین می زنند که 83 درصد از 1 میلیارد کاربر TikTok حداقل یک ویدیو پست کرده اند، اکثریت آنها به طور منظم پست نمی کنند. این بدان معناست که اکثر کاربران لینکدین و تیک تاک اطلاعات را بسیار بیشتر از آنچه که می‌سازند مصرف می‌کنند.

چه چیزی باید پست کنید؟

مهم است که بدانید هر محتوایی – چه یک ویدیوی سریع باشد یا یک پست متنی طولانی – زمانی که نظرات زیادی دریافت می کند، عملکرد بهتری دارد. نظرات باید به نوعی درگیر شوند. آنها نیازی به بحث برانگیز ندارند، اما باید توجه را به خود جلب کنند، و این چیزی است که ویروسی شدن را تحریک می کند. در هر دو پلتفرم، می‌توانیم ببینیم که پست‌هایی که پرطرفدار هستند، به دلیل جذابیت و ایجاد مکالمه هستند، نه به دلیل ظاهر خود پست‌ها.

از سوی دیگر، اندازه محتوا مهم نیست. هنگام تبلیغ در لینکدین یا یک ویدیوی طولانی برای تبلیغ برند خود در TikTok، نیازی به ایجاد یک پست پرکلام ندارید. با چند جمله کوتاه و سوالی که از دیگران می پرسد موافق یا مخالف هستند، ممکن است موفقیت بیشتری کسب کنید.

مکالمات اغلب برای شروع به کمی فشار نیاز دارند. حتی تأثیرگذارترین کاربران نیز ممکن است نیاز داشته باشند که از شبکه نزدیک خود بخواهند که نظر بدهد یا محتوا را لایک کند تا به این موضوع کمک کند. با انجام این کار، آن‌ها لزوماً سیستم را بازی نمی‌کنند یا هرزنامه ارسال نمی‌کنند، اما به آن‌ها شروعی برای نشان دادن این موضوع به سیستم می‌دهد که چیزی قابل توجه وجود دارد.

گرایش های لینکدین و تیک تاک

برخی از مهم ترین ویژگی های جدیدی که در لینکدین دیده ایم عبارتند از:

  • قالب های پست قابل کلیک یک ابزار جدید لینکدین است که ایجاد محتوای جالب و مفید را آسان تر از همیشه می کند.
  • تعهدات صفحه، جزء کاملاً جدید صفحات لینکدین، به کسب و کارها اجازه می دهد تا ارزش های اصلی خود را برای شرکا و کارمندان بالقوه برجسته کنند.
  • و در آخر، شما می توانید نظرات را مستقیماً از مخاطبان خود پین کنید و به دیگران اجازه دهید برای شما معامله کنند. این امر تمرکز کاربر را به نظراتی که صفحه می‌خواهد برجسته کند هدایت می‌کند.

اگر می‌خواهید درباره آخرین به‌روزرسانی‌های لینکدین بیشتر بدانید، می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.

اخیراً به دنبال یک رویداد ویژه که توسط این شبکه اجتماعی در لندن برگزار شد، به تعدادی از ویژگی های جدید در TikTok نگاهی انداختیم. TikTok پلتفرمی است که بیشترین گسترش را دارد. آنها اخیرا ابزارهای مختلف ایجاد و ویرایش به روز شده را برای گسترش پتانسیل محتوای TikTok منتشر کرده اند. کاربران اکنون آزادی خلاقیت بیشتری دارند، می‌توانند داستان‌های عمیق‌تری بگویند و به لطف این ابزارهای ویرایشی جدید، می‌توانند ایده‌های محتوایی خود را به فرمت‌های مختلف بیاورند.

یک پلت فرم تحقیقاتی اضافی برای رشد اجتماعی

پلتفرم هایی مانند اینستاگرام، تیک تاک و یوتیوب برای محتوای کوتاه تر برای جذب Gen Z و کاربران جدید با یکدیگر رقابت می کنند. اگرچه ممکن است اخیراً مورد توجه قرار نگرفته باشد، اما یوتیوب همچنان دومین پلتفرم بزرگ جهان با 2.5 میلیارد کاربر است و ویدیوهای ارسال شده در آنجا قابل جستجو هستند. این بدان معنی است که حتی یک ویدیوی قدیمی را برخلاف TikTok، Instagram یا LinkedIn می‌توان برای مدت طولانی توسط افراد مشاهده کرد. بنابراین، یوتیوب باید در یک استراتژی بازاریابی بلند مدت گنجانده شود.

به طور خلاصه، اگر می‌خواهید سریع رشد کنید، تلاش‌های خود را بر روی پلتفرم‌هایی متمرکز کنید که مشتریان شما بیشترین زمان را در آن صرف می‌کنند، و اگر در درازمدت به یک منبع اضافی نیاز دارید، YouTube را در برنامه خود قرار دهید.