منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیش از حد تولید شده بیرون است، شخصی و اصیل وارد شده است

بیش از حد تولید شده بیرون است، شخصی و اصیل وارد شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بیش از حد تولید شده بیرون است، شخصی و اصیل وارد شده است

بیش از حد تولید شده بیرون است، شخصی و اصیل وارد شده است

به عنوان یک صاحب کسب و کار که به تازگی در TikTok شروع به کار کرده ام، در مورد کیفیت محتوایی که پست می کردم بسیار نگران بودم. من در حال زیاده‌روی در جزئیات کوچک بودم، که باعث تاخیر در برنامه ارسال پست‌های من شد و احساس درستی نداشتم. حتی با وجود راه‌های سرگرم‌کننده و آسان در اطراف محتوای TikTok، هنوز احساس می‌کردم که باید هر ویدیو را بیش از حد تولید کنم تا برای مخاطبانم جذاب باشد.

اما پس از گذراندن مدتی در TikTok و به طور کلی رسانه های اجتماعی، متوجه شدم که مخاطبان من با محتوای بیش از حد تولید شده در ارتباط یا درگیر نیستند، بلکه بیشتر جذب محتوای بازاریابی شخصی، ساده و تعاملی می شوند.

جای تعجب نیست که Tiktok برنامه خود را برای محتوای شخصی و معتبرتر طراحی کرده است زیرا اعتبار و قابل اعتماد بودن را افزایش می دهد. دیدن این اعتماد برای هر برندی که خواهان طول عمر است ضروری است.

بنابراین قبل از اینکه به دیوار بکوبیم، آیا محتوای شخصی و معتبر جایگزین محتوای بیش از حد تولید شده است؟ ابتدا باید بدانیم چرا مخاطبان محتوای شخصی شده را دوست دارند.

چرا باید محتوای شخصی و معتبر ایجاد کنید؟

بیش از حد تولید شده بیرون است، شخصی و اصیل وارد شده است

بر اساس این گزارش ها، به نظر می رسد تقاضا برای محتوای بازاریابی شخصی در حال افزایش است و احتمالاً برای مدت طولانی ادامه خواهد داشت.

1. این است ساخت آسان و ارزان تر

به لطف سادگی و مقرون به صرفه بودن آن، می توانید به سرعت یک ویدیوی Tiktok برای مخاطبان خود در کمترین زمان ایجاد کنید. چالش‌های مالی یکی از مشکلاتی است که استارت‌آپ‌ها با آن روبه‌رو هستند، و Tiktok برای تولیدکنندگان محتوای زن، این فرآیند را بسیار ساده کرده است که می‌توانید بدون نیاز به بودجه هنگفت برند خود را به بازار عرضه کنید.

هنگامی که اهداف خود را روشن کردید و یک تلفن/دوربین با دوربین خوب دارید، می توانید شروع به تولید محتوا کنید. از بسیاری از ویژگی‌های TikTok استفاده کنید، به چالش‌ها بپیوندید و ببینید محتوای شما چقدر مورد توجه قرار می‌گیرد زیرا ساده اما معتبر است.

قبل از اینکه محتوا با مخاطبان شما ارتباط برقرار کند، لازم نیست خیلی با محتوا سر و کله بزنید. آن را برای صدا و اهداف برند خود حداقل و معتبر نگه دارید. این همان چیزی است که مخاطب شما با آن ارتباط برقرار می کند.

گواهینامه بازاریابی محتوا

آیا می خواهید در بازاریابی محتوا گواهینامه دریافت کنید؟

از ابزارها و کانال‌ها استفاده کنید تا به طور قابل پیش‌بینی و سودآوری آگاهی، سرنخ‌ها، فروش و ارجاع‌ها را افزایش دهید – همه چیزهایی که برای تبدیل شدن به یک استاد واقعی بازاریابی دیجیتال باید بدانید. اینجا کلیک کنید

2. تعامل را بیشتر از محتوای بیش از حد تولید می کند.

محتوای شخصی شده نه تنها آینده محتوا، بلکه در حال حاضر بیشترین نیاز را دارد. دوران عکاسی از محتوای بیش از حد صیقلی و رها کردن آن در اختیار الگوریتم ها گذشته است. این روزها، صاحبان مشاغل کوچک باید در مورد بازاریابی خود آگاه باشند. خوشبختانه، پلتفرم هایی مانند Tiktok دسترسی به مخاطبان مورد نظر خود و دستیابی به تعامل گسترده را آسان می کند.

آنها به راحتی با محتوای معتبر شما مرتبط هستند و می توانند در بخش نظرات با شما درگیر شوند. آنها همچنین ویدیوهای شما را با دوستان خود به اشتراک می گذارند و مخاطبان شما را افزایش می دهند. چرا؟ آنها به محتوا و پیشنهادات شما اعتقاد دارند، بنابراین به طور خودجوش با ارسال مجدد به گسترش ایده های شما کمک می کنند.

3. پیام شما را برای مخاطب ایده آل شما هدف قرار می دهد.

زمانی که برند شما نیازهای مخاطبان شما را برآورده می کند، بازگشت سرمایه مورد انتظار شما بدون زحمت تبدیل می شود. هنگامی که تعامل سر به فلک می کشد و به طور قابل پیش بینی به سؤالات و نیازهای مخاطب ایده آل شما پاسخ می دهد، آنها با کمال میل پاسخ می دهند.

پس از حمایت، در صورت رضایت، مشتریان وفادار شما باقی می مانند و مدام به دنبال مطالب و پیشنهادات شما هستند. با تمام این نتایج به نظر می رسد که محتوای تولید بیش از حد از چت خارج شده و جای خود را به محتوای معتبر و شخصی داده است.

یکی از مواردی که TikTok را متمایز می کند این است که ساخت یک ویدیو چقدر آسان است. من هرگز عصبی نمی شوم و در مورد اینکه ویدیوم برای مخاطبانم چگونه به نظر می رسد زیاده روی نمی کنم. من فقط محتوایی را ارسال می کنم که به آن اعتقاد دارم و آنها با آن طنین انداز می شوند. من توصیه می کنم که هر مربی زن خودش باشد زیرا به شما کمک می کند با مخاطب ایده آل خود ارتباط برقرار کنید.

آیا مخاطبان به دنبال محتوای شخصی و معتبر هستند؟

بیش از حد تولید شده بیرون است، شخصی و اصیل وارد شده است

پاسخ ساده این است که بله، و اگر هنوز مطمئن نیستید که چرا آنها این کار را انجام می دهند. “کنترل” بدون شک یکی از دلایلی است که آنها عاشق محتوای شخصی شده در Tiktok هستند و مشتاقانه منتظر آن هستند.

ساده است؛ مخاطب مایل به کنترل است.

به طور طبیعی، افراد دوست دارند کارهایی را که انجام می دهند، می بینند و احتمالاً اعمال و واکنش هایشان را کنترل کنند. کاربران می‌ترسند هنگام مشاهده محتوای من با بسیاری از ویژگی‌های حواس‌پرتی یا چیزهای پیچیده برخورد کنند. من این را فهمیدم و از آن زمان من عاشق این هستم که Tiktok چگونه این آزادی را برای فیلتر کردن موارد نامناسب به من می دهد.

من به سادگی از محتوا عکس می‌گیرم، ویرایش می‌کنم، برچسب‌های لازم را اضافه می‌کنم و اطمینان می‌دهم که محتوا در حد آنچه مخاطبانم دوست دارند باقی بماند. بنابراین آنها “حس کنترل” دارند.

بنابراین اگر تجارت خود را دو روز پیش در Tiktok شروع کرده اید، به این توصیه گوش دهید، کیفیت بیش از حد ارزیابی نمی شود، اما تصور شما از محتوای با کیفیت بالا احتمالاً بیش از حد ارزیابی می شود. به همین دلیل است که شما زمان زیادی را صرف کشف کسب و کار خود کرده اید و به دنبال زمان و محتوای مناسب برای ایجاد هستید. من همیشه می گویم اکنون زمان شروع است و وقتی محتوای ساده، واقعی و معتبر می سازید، حتی راحت تر است.

اگر کمک کوچکی از TikTok می‌خواهید، با خیال راحت از آموزش رایگان Keenya Kelly – TikTok for Women Trainers استفاده کنید تا شما را در مسیر درست شروع کنید.

بیش از حد تولید شده بیرون است، شخصی و اصیل وارد شده است