منو سایت

بازاریابی خود را متحول کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بازاریابی خود را متحول کنید

بازاریابی خود را متحول کنید

برای صاحبان سالن های کوچک و بوتیک، مشتریان دائمی اغلب قلب تجارت هستند. از افزایش فروش گرفته تا تاثیرگذاری بر تبلیغات دهان به دهان، مشتریان برای هر کسب و کار زیبایی حیاتی هستند.

با این حال، رشد برای یک تجارت جدید زیبایی هم مهم و هم اجتناب ناپذیر است. هدف به زودی حفظ مشتریان دائمی شما و در عین حال رشد مداوم برند می شود.

پس چگونه یک صاحب سالن قرار است آن را به کار ببرد؟

تبدیل به بازاریابی سالن!

ارائه دسترسی و حفظ از طریق بازاریابی هدفمند و تفکر متمرکز بر بازار اتفاق می افتد. یافتن بهترین راه برای گسترش این تمرکز اغلب یک مانع بزرگ برای صاحبان مشاغل است. خوشبختانه صاحبان سالن ها ترفندهای زیادی در اختیار دارند.

در اینجا چهار مورد از موثرترین تکنیک های بازاریابی برای صاحبان مشاغل زیبایی آورده شده است.

رسانه های اجتماعی کلیدی است

در دنیای پرپیوند امروزی، کسب‌وکاری بدون حضور قوی در رسانه‌های اجتماعی، رشد خود را از دست می‌دهد. اکثر مشتریان در طول روز از اشکال مختلف رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.

برای موفقیت، حضور خود را در این کانال های رسانه های اجتماعی اعلام کنید.

بازاریابی خود را متحول کنید

کسب و کار شما باید یک صفحه فیس بوک داشته باشد. این یک مرکز اتصال متمرکز برای مشتریان شما ایجاد می کند. علاوه بر این، تبلیغات فیس بوک کمک می کند تا نام سالن را مستقیماً در مقابل مشتریان جدید قرار دهد.

به یاد داشته باشید که مخاطب خاص خود را هدف قرار دهید. مشتریان جوان تر بیشتر از اینستاگرام و تیک تاک استفاده می کنند تا فیسبوک. سعی کنید قدم های بیشتری را طی کنید و با اینفلوئنسرهای محلی همکاری کنید. این اجازه می دهد:

  • یک نام معروف برای نشان دادن برند و محصولات شما.
  • سالنی برای ارتباط با صدها مشتری بالقوه.
  • برای اینکه عموم مردم مهارت های استایلیست ها را ببینند.
  • یک «دیدگاه درونی» از کسب و کار که ارتباطات با افراد جدید را تقویت می کند و مشتریان موجود

اگر رسانه های اجتماعی نقطه قوت سالن نیستند، استخدام یک مدیر رسانه اجتماعی را در نظر بگیرید.

کانال های اختصاصی مانند اینستاگرام و تیک تاک از یک مدیر اختصاصی بهره می برند. آنها فیلم ها و عکس ها را ضبط و ویرایش می کنند و با مشتریان شما به صورت آنلاین تعامل دارند.

مدیر رسانه های اجتماعی را به عنوان سخنران عمومی سالن در نظر بگیرید. تجربه و دانش بازاریابی آنها به اطمینان از حضور آنلاین تأثیرگذار سالن کمک می کند.

روی مشتریان خود تمرکز کنید

بازاریابی سالن همه چیز در مورد نشان دادن کسب و کار شما به افراد بیشتر و بیشتر است. با این حال، این به معنای تبلیغات بدون استراتژی نیست.

بازاریابی خود را متحول کنید

مشتریان امروزی در بازاریابی باهوش هستند. اعلان‌های ایمیل روزانه یا تبلیغات قدیمی فیس بوک اکنون یک مزاحم هستند، نه یک ابزار بازاریابی.

مصرف کنندگان امروزی شخصی می خواهند، مربوط ارتباط از این گذشته، تقریباً 80٪ از مشتریان خواهان بازاریابی شخصی مرتبط با یک تجارت هستند.

برخی از راه های کلیدی برای مشتری محور نگه داشتن سالن عبارتند از:

  • بعد از جلسات ایمیل یا پیامک بفرستید و نظر و بازخورد بخواهید. این یک لیست بی پایان از آنچه مشتریان شما انتظار دارند ارائه می کند.
  • از روزهای تولد و ثبت نام برای تخفیف های تخصصی استفاده کنید. این یک راه عالی برای ارائه بازاریابی شخصی است.
  • پیام های ایمیل عمومی خود را حذف کنید. در عوض، مطمئن شوید که ایمیل ها حاوی اطلاعات با کیفیت و مرتبطی هستند که مشتریان شما می خواهند.

برای مشتریان فروشگاه خود، به آرامی آنها را تشویق کنید تا برای اعلان های ایمیلی و متنی ثبت نام کنند. این امکان را به مشتریان شما می دهد تا علاوه بر دانش پیشرفته از پیشنهادات ویژه، قیمت ها و حتی یادآوری های قرار، اطلاعات به روز داشته باشند.

برنامه های وفاداری باعث حفظ ماندگاری می شوند

بازاریابی رسانه های اجتماعی تضمین می کند که سالن به توده ها برسد. آرایشگران شما با تخصص خود مشتریان شما را راضی نگه می دارند.

پس چگونه آنها را راضی نگه دارید و به تولید بازاریابی دهان به دهان مثبت ادامه دهید؟

یک برنامه وفاداری به آنها ارائه دهید.

تقریباً 85٪ از همه مشتریان مشاغلی را انتخاب می کنند که برنامه های وفاداری ارائه می دهند و اکثریت این برنامه ها را مفید می دانند.

بازاریابی خود را متحول کنید

آیا برای تسلط بر رسانه های اجتماعی آماده اید؟

یک متخصص خبره رسانه های اجتماعی شوید و جدیدترین استراتژی ها را (بر اساس پلتفرم اجتماعی) برای هدایت ترافیک ارگانیک به سایت های رسانه های اجتماعی خود بیاموزید.

اینجا را فشار دهید

برنامه های مبتنی بر امتیاز یا مدل های سطحی مشتریان را تشویق می کنند که به بازدید ادامه دهند. در همین حال، برنامه های ارجاع به رشد پایگاه مشتریان شما کمک می کند. و از آنجایی که این ارجاع ها از منابع قابل اعتماد می آیند، ارجاع ها به احتمال زیاد مشتری باقی می مانند.

وقتی صحبت از برنامه‌های وفاداری به میان می‌آید، آسمان محدود است. به عنوان مثال، با ارائه یک سرویس دهم رایگان به افراد برای کسب و کار تکراری خود پاداش دهید.

یا از طریق تخفیف های پرداخت، کشف محصول جدید را تشویق کنید. خرید با پرداخت در حال حاضر مشوق است. بنابراین با اعمال تخفیف، احتمال خرید مشتری بیشتر می شود.

همچنین، به یک سبک برنامه وفاداری وابسته نباشید. سیستم ارجاع و سیستم امتیاز در یک فروشگاه عالی هستند.

همچنین ترکیب خدمات برای سطوح مختلف مشتریان را در نظر بگیرید. این یک برنامه حتی شخصی تر با تأکید بیشتر بر وفاداری ایجاد می کند.

بر ارتباطات و اطلاع رسانی محلی تمرکز کنید

یک راه عالی برای تبلیغ یک سالن این است که به سادگی “آنجا” در زمانی که مناسب است. به طور خاص، برای گره زدن سالن به رویدادهای زیبایی محلی کار کنید.

اولین مکان برای شروع، میزبانی رویدادهای خانه باز است. مثلا:

  • برای ارتباط بیشتر با مشتری، ملاقات و احوالپرسی با سبک‌شناسان را فراهم کنید.
  • نمایش محصول را میزبانی کنید (و به شرکت کنندگان تخفیف یا اقلام رایگان بدهید).
  • رویدادهای خیریه مانند اهدای مو یا اهدای لوازم بهداشتی برای پناهگاه های زنانه را در سالن برگزار کنید.

بشردوستی، به ویژه، راهی محکم برای ایجاد ارتباطات اجتماعی است. اقلام یا مبالغ اهدایی را مطابقت دهید. از رویدادهای محلی، مانند مسابقات خیریه یا جشنواره های اجتماعی حمایت مالی کنید.

به عنوان حامی رویدادهای عمومی، سالن همیشه در خط مقدم افکار عمومی قرار دارد.

بازاریابی خود را متحول کنید

حمایت مالی همچنین منجر به ایجاد سرنخ‌ها و فرصت‌های شراکتی جدید می‌شود، به غیر از تبلیغ سالن شما در تمام کانال‌های موجود به طور همزمان.

تبدیل شدن به یک نام آشنا در جامعه یک راه عالی برای ارتباط با مشتریان است. بر حسن نیت سالن از طریق خیریه و اطلاع رسانی جامعه تاکید کنید. مشتریان عاشق کسب و کاری هستند که نشان می دهد به آنها اهمیت می دهند.

افکار نهایی

بازاریابی سالن شما تماماً در ارتباط با مشتری است. از حضور قوی در رسانه های اجتماعی گرفته تا یک برنامه وفاداری معنادار، مشتریان می خواهند که این تجربه در مورد آنها باشد. بهترین راه برای دستیابی به این هدف، بازاریابی برای افراد است.

از ایمیل های شخصی سازی شده برای ارائه تخفیف های تولد استفاده کنید. یا برای ارائه فروش تخصصی، روی داستان مشتری تمرکز کنید.

از رویدادهای جامعه حمایت مالی کنید تا تخصص آرایشگران خود را برجسته کنید. و همیشه از مشتریان خود بازخورد بخواهید. درک آنچه که مشتری می خواهد، بهتر است مستقیماً از منبع شنیده شود.

بازاریابی خود را متحول کنید