منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آنچه ما از گزارش عملکرد محتوای 2022 خود انتظار نداشتیم

آنچه ما از گزارش عملکرد محتوای 2022 خود انتظار نداشتیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آنچه ما از گزارش عملکرد محتوای 2022 خود انتظار نداشتیم

آنچه ما از گزارش عملکرد محتوای 2022 خود انتظار نداشتیم

در سال 2022، DigitalMarketer 181 مقاله، 101 پادکست و 141 ویدیوی YouTube را برای استفاده عمومی تولید کرد (ما همچنین بیش از 1000 ویدیوی بسته تولید کردیم، اما این داده ها را در اینجا درج نمی کنیم).

در گواهینامه بازاریابی محتوای خود، به شما یاد می دهیم که چگونه یک گزارش عملکرد محتوا تهیه کنید. نکته این است که به شما اجازه می‌دهیم عملکرد تمام محتوای خود را با استفاده از معیارهای ساده اندازه‌گیری کنید، سپس از آن معیارها برای شناسایی فرصت‌های بالقوه برای محتوای جدید استفاده کنید.

با کمال تعجب، پرمصرف ترین محتوا پادکست بود. اگرچه پادکست های کمتری (101) نسبت به مقالات (181) و ویدیوها (178) تولید کردیم، اما پادکست ها هنوز 53 درصد از کل مصرف را تشکیل می دهند.

یک یادداشت سریع این است که «مصرف» برای استراتژی محتوای ما «بازدید» برای ویدیو، «بازدید از صفحه منحصر به فرد» برای مقالات و «دانلود» برای پادکست است.

به طور متوسط، هر پادکست 2491 بار در مقابل ویدیوها با 432 بازدید از صفحه و مقالات با 781 بازدید از صفحه دانلود شده است.

در زیر خلاصه ای از موثرترین محتوای ایجاد شده توسط DigitalMarketer در سال 2022 است.

محتوای برتر

در اینجا بهترین قطعات محتوا از هر نوع محتوا وجود دارد.

مقاله برتر: چگونه تبلیغات فیس بوک در سال 2022 تغییر خواهد کرد
پادکست برتر: قسمت 231: یک استاد معتبر بازاریابی ایمیلی شوید
ویدیوهای برتر: گواهینامه مهارت ترافیک پولی با قاسم اسلم

موثرترین مقالات

عناوین مقاله موضوعات مختلف مرتبط با بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و زمینه های مرتبط را پوشش می دهد. برخی از مقالات بر روی تاکتیک ها یا استراتژی های خاص مانند تبلیغات فیس بوک، بازاریابی ایمیلی یا بازاریابی محتوا تمرکز دارند.

برخی دیگر موضوعات گسترده تری مانند مهارت هایی که بازاریابان برای موفقیت نیاز دارند یا روندهای نوظهوری مانند وب 3.0 را پوشش می دهند. برخی از مقالات همچنین نکاتی را برای ایجاد کمپین های موثر یا بهینه سازی قیف های فروش ارائه می دهند.

به طور کلی، این مقالات طیف وسیعی از بینش ها و توصیه ها را برای بازاریاب هایی ارائه می دهد که به دنبال بهبود مهارت های خود هستند و در جریان آخرین پیشرفت ها در این زمینه هستند. در اینجا برخی از الگوهای احتمالی وجود دارد که می توان با این نتایج یافت:

مقالاتی در مورد روندهای نوظهور

چندین عنوان مقاله به روندهای بازاریابی جدید یا نوظهور مانند وب 3.0، بازاریابی پس از دیجیتال و گرایش های بازاریابی دیجیتال در سال 2023 اشاره می کند.

مقالاتی در مورد تاکتیک ها و استراتژی های خاص:

بسیاری از عناوین مقالات بر روی تاکتیک ها و استراتژی های بازاریابی خاص مانند تبلیغات فیس بوک، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی محتوا و بازاریابی ویدئویی تمرکز دارند.

مقالات توسعه مهارت:

چندین عنوان مقاله نکات و توصیه هایی را در مورد توسعه مهارت های بازاریابی یا ایجاد یک حرفه بازاریابی ارائه می دهد.

مقالات بهینه سازی و تبدیل:

برخی از عناوین مقاله‌ها بر بهینه‌سازی کمپین‌های بازاریابی و بهبود نرخ تبدیل تمرکز دارند، مانند Ad Grid و نکات کپی‌نویسی برای قیف‌های فروش.

مقالات خطای رایج:

دو عنوان مقاله اشتباهات رایجی را که بازاریابان مرتکب می شوند، برجسته می کند، مانند اشتباه شماره 1 در اجرای تبلیغات پولی و 5 اشتباهی که اشتراک YouTube شما را محدود می کند.

مقالات رسانه های اجتماعی:

چندین عنوان مقاله بر بازاریابی رسانه های اجتماعی تمرکز دارد، مانند نکاتی برای سودهای کلان در رسانه های اجتماعی.

مقالات بازده زمانی:

برخی از عناوین مقاله راه‌حل‌های بازاریابی کارآمدی را ارائه می‌دهند، مانند چارچوب بازاریابی محتوایی ۲ ساعت در ماه.

گواهینامه بازاریابی محتوا

آیا می خواهید در بازاریابی محتوا گواهینامه دریافت کنید؟

از ابزارها و کانال‌ها استفاده کنید تا به طور قابل پیش‌بینی و سودآوری آگاهی، سرنخ‌ها، فروش و ارجاع‌ها را افزایش دهید – همه چیزهایی که برای تبدیل شدن به یک استاد بازاریابی دیجیتال واقعی باید بدانید. اینجا را کلیک کنید

ویدئوهایی با بالاترین عملکرد

محتوا بر بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و استراتژی های رشد کسب و کار تمرکز دارد. هدف این عناوین بازاریابان، کارآفرینان و صاحبان مشاغلی است که می‌خواهند مهارت‌های بازاریابی خود را بهبود بخشند و باعث رشد درآمد شوند. این ویدئوها طیفی از موضوعات از بازاریابی رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی گرفته تا ترافیک پولی، خرده فروشی دیجیتال و بازاریابی محتوا را پوشش می دهند.

به نظر می رسد برخی از ویدیوها بر ارائه نکات و استراتژی های خاص تمرکز دارند، مانند “چگونه با اعتراضات فروش برخورد کنیم” و “8 نکته برای نوشتن خطوط موضوعی بازاریابی ایمیلی موثر”. برخی دیگر بر ارائه دوره‌ها یا گواهینامه‌های جامع‌تر متمرکز شده‌اند، مانند «تسلط بر گواهینامه ترافیک پولی» و «استاد معتبر بازاریابی ایمیلی شوید».

در این ویدئوها کارشناسان مختلفی در صنعت بازاریابی مانند قاسم اسلم، رایان دایس و جنا آپگار حضور دارند.

به طور کلی، عناوین ویدیوها نشان می‌دهند که هدف این محتوا کمک به کسب‌وکارها و بازاریابان برای بهبود استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال و افزایش درآمد از طریق تبلیغات هدفمند و مؤثر است.

تبلیغات پولی و ویدیوهای تولید ترافیک:

ویدئوهای بازاریابی ایمیلی:

ویدئوهای بازاریابی شبکه های اجتماعی:

ویدئوهای فروش و رشد کسب و کار:

ویدئوهای بینش و روندهای صنعت:

ویدئوهای بازاریابی محتوا:

موثرترین پادکست ها

این عناوین پادکست طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با بازاریابی، تجارت و رسانه های اجتماعی را پوشش می دهند. برخی از عناوین بر روی تاکتیک‌ها یا استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغاتی خاص تمرکز دارند، در حالی که برخی دیگر موضوعات گسترده‌تری مرتبط با کارآفرینی و توسعه شخصی را بررسی می‌کنند.

تیترها همچنین از نظر لحن متفاوت هستند، برخی از آنها ساده تر و آموزنده تر هستند (“سیستم فروش برای همه شخصیت ها”)، در حالی که برخی دیگر بیشتر چشم نواز هستند و از شوخ طبعی یا ارزش شوک برای ایجاد علاقه استفاده می کنند (کمپین “استفاده از پوپ برای ایجاد بازاریابی ویروسی” ؟)

به طور کلی، این عناوین نشان می‌دهند که هدف پادکست‌ها برای کارآفرینان، بازاریابان و صاحبان مشاغلی است که علاقه‌مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونگی رشد و مقیاس‌سازی کسب‌وکار خود، بهبود مهارت‌های بازاریابی خود، و همراهی با آخرین روندهای جدید در رسانه‌های اجتماعی و کسب‌وکار هستند. تجارت الکترونیک.

تاکتیک های تبلیغاتی و پادکست های استراتژی بازاریابی:

پادکست های توسعه شخصی و کارآفرینی:

مصاحبه با صاحبان مشاغل و بازاریابان موفق پادکست:

گرایش ها و بینش رسانه های اجتماعی و تجارت الکترونیک:

تاکتیک های بازاریابی خلاقانه و غیرمعمول:

نکات و ترفندهای پادکست:

آنچه ما از گزارش عملکرد محتوای 2022 خود انتظار نداشتیم