منو سایت

آمازون در حال افزایش خرید زنده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آمازون در حال افزایش خرید زنده است

خرید زنده 60 میلیارد دلار فروش جهانی ایجاد می کند

آمازون برنامه های خود را برای ورود به بازار خرید زنده به سبک QVC افزایش داده است و آن را آینده خرده فروشی می بیند. هدف آن تکرار موفقیت رقبای رسانه های اجتماعی مانند یوتیوب، اینستاگرام و تیک تاک است.

امسال، این شرکت حداقل چهار رویداد را میزبانی کرد که برای جذب اینفلوئنسرهای بیشتر به پلتفرم آمازون لایو خود طراحی شده بود که بی سر و صدا در سال 2019 راه اندازی شد.

هدف آمازون این است که خود را به عنوان مقصد اصلی برای خرید آنلاین زنده معرفی کند. ما شرط می‌بندیم که مصرف‌کنندگان غربی تجارت الکترونیک زنده را با همان شور و شوقی که در چین دیده می‌شود، استقبال کنند، جایی که انتظار می‌رود فروش تولید شده از طریق پخش زنده امسال به بیش از 400 میلیارد دلار برسد.

به گفته تحلیلگران Coresight Research، در حالی که خریداران چینی تجارت الکترونیک زنده را پذیرفته اند، بازار غرب در مراحل ابتدایی خود است. آنها تخمین می زنند که اندازه فعلی این بازار ایالات متحده در سال جاری تنها 20 میلیارد دلار است، اگرچه ارزش کالاهایی که از طریق جریان های خرید زنده به مصرف کنندگان آمریکایی فروخته می شود می تواند تا سال 2026 به 70 میلیارد دلار برسد – که حدود 5 درصد از کل خرید آنلاین را تشکیل می دهد.

ببینید Amazon Live چه چیزی را در www.amazon.com/live ارائه می دهد.

به روز رسانی: متا اعلام کرده است که از 1 اکتبر 2022 دیگر قابلیت خرید زنده در اینستاگرام را ارائه نخواهد کرد.