منو سایت

آخرین روندهای تبلیغاتی TikTok – AccuraCast

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین روندهای تبلیغاتی TikTok - AccuraCast

مرا در لندن دنبال کن، رویدادی ویژه که توسط TikTok در 29 اکتبر 2022 سازماندهی شد، فرصتی بود برای داغترین شبکه اجتماعی امسال تا به کسب و کارها و آژانس ها نشان دهد که این اپلیکیشن چگونه اخیراً رشد کرده است و برنامه های آن برای سال آینده را نشان می دهد. در اینجا نکات مهمی در این روز آورده شده است…

واضح است که TikTok توجه عموم بریتانیا را به خود جلب کرده است. به طور متوسط، کاربران روزانه یک ساعت و نیم را در TikTok صرف می کنند. به سرعت در حال تبدیل شدن به بخش مرکزی هر کمپین تبلیغاتی در بسیاری از صنایع است.

از نظر آگاهی، TikTok اکنون یک “TopView” ارائه می دهد که وقتی کاربران برنامه را باز می کنند به مدت 3 ثانیه کل صفحه را اشغال می کند. این قرار دادن آگهی برای تشخیص نام تجاری عالی است، شبیه به تبلیغات سرصفحه YouTube – اگرچه شناخته شده است که عملکرد بسیار بهتری نسبت به تبلیغات سرصفحه تا کنون داشته است!

روی عملکرد تمرکز کنید

TikTok با چندین ویژگی بازاریابی عملکردی جدید که برای جذب مشتریان تجارت الکترونیک طراحی شده‌اند، از تلقی شدن به عنوان یک پلتفرم فقط آگاهی فاصله می‌گیرد. در خط مقدم «فروشگاه TikTok» قرار دارد که به کاربران امکان می دهد تا با TikTok کشف و خرید کنند. این شرکت همچنین ویژگی‌های خرید زنده را آزمایش می‌کند.

ارزش تولید پایین تر

تبلیغات در TikTok با سایر پلتفرم ها متفاوت است زیرا کاربران اصالت بیشتری از برندها می خواهند. این به معنای تولید کمتر صیقلی نسبت به ظاهر و احساس شرکتی است.

همچنین یک تغییر کلی به سمت محتوای جامعه محور وجود دارد، جایی که محتوا برای یک جامعه خاص، اغلب توسط اعضای همان جامعه ایجاد می شود.

ابزارهای جدید برای بازاریابان

در تلاش برای ادامه جذب تبلیغ‌کنندگان، ابزارهای جدیدی به‌طور منظم در TikTok ارائه می‌شوند، به ویژه برای کمک به ایجاد محتوا:

  • قالب‌های ویدیوی TikTok – از یک خلاقیت موجود استفاده کنید و تغییرات را روی آن اجرا کنید.
  • SmartVideo – تصاویر/ویدئوهای ایستا را با موسیقی رایگان ترکیب کنید تا تغییرات خلاقانه ایجاد کنید.
  • ویرایشگر ویدیو – تغییرات جزئی سریع در ویدیوهای تبلیغ‌کننده موجود ایجاد کنید.
  • TikTok Creative Hub – نشانه‌های جهت خلاقانه مانند هشتگ‌های محبوب، سازندگان، صداها را دریافت کنید و راهی سریع برای شناسایی روندها ارائه دهید.
  • TikTok Creator Marketplace – مستقیماً با سازندگان شریک شوید و روابط مستمر قوی با TikTokers محبوب که مخاطبان زیادی دارند ایجاد کنید.

مطالعه موردی بازاریابی TikTok ما را بخوانید